
Zapisz się
do naszego newslettera
- 10zł rabatu na kolejne zakupy przy zakupie za min 100zł
- Otrzymuj ekskluzywne promocje
Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz Regulamin i Politykę prywatności.
Wyprzedaż laptopów Lenovo. Zapraszamy! Odrzuć
103,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.

Charakterystyka
Fizyczne
Pozostałe parametry


| Waga | 0,21 kg |
|---|---|
| Wymiary | 16 × 9 × 10,5 cm |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Informacje dodatkowe | |
| Bezpieczeństwo | WEP ; WPA ; WPA2-PSK |
| Opis ogólny | Wzmacniacz TP-Link RE190 AC750 Repeater |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 750 Mbps = 300 Mbps (2,4 GHz) + 433 Mbps (5 GHz) |
| Odpinana antena | Nie |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 65,8 x 38,8 x 110 |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Repeater / Wzmacniacz sygnału |
| Tryb pracy | Range extender / Repeater / Wzmacniacz sygnału |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami | |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | WMM (Wi-Fi Multimedia); WPS (Wireless Protected Setup) |
| Antena | Wewnętrzna – 3 szt. |
| Cechy | AC750 |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | NIE |
| KWiU | 26.30.23.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | RE190 |
| Marka | TP-Link Systems Inc. |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 40600 |
| GPSR – Producent nazwa | TP-Link Systems Inc. |
| GPSR – Producent ulica | 10 Mauchly, Irvine |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 92618 |
| GPSR – Producent miejscowość | California |
| GPSR – Producent kraj | US |
| GPSR – Producent email | certification@tp-link.com |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 40599 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | TP-Link Polska Sp. z o.o. |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | Ożarowska 40/42 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 05-850 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Duchnice |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | PL |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | sales.poland@tp-link.com |
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne

Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz Regulamin i Politykę prywatności.