
Zapisz się
do naszego newslettera
- 10zł rabatu na kolejne zakupy przy zakupie za min 100zł
- Otrzymuj ekskluzywne promocje
Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz Regulamin i Politykę prywatności.
Wyprzedaż laptopów Lenovo. Zapraszamy! Odrzuć
116,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 14 × 3 × 11 cm |
| Informacje dodatkowe | |
| Opis ogólny | Rozdzielacz/Splitter PoE+ 802.3at max. 48V 24W Gigabit do DATA/DC |
| Baza SCIP | Nie |
| KWiU | 26.11.40.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | DN-95205 |
| Marka | Digitus |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 209341 |
| GPSR – Producent nazwa | ASSMANN Electronic GmbH |
| GPSR – Producent ulica | Auf dem Schuffel 3 |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 58513 |
| GPSR – Producent miejscowość | Ludenscheid |
| GPSR – Producent kraj | DE |
| GPSR – Producent email | info@assmann.com |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 209341 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | ASSMANN Electronic GmbH |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | Auf dem Schuffel 3 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 58513 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Ludenscheid |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | DE |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | info@assmann.com |
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne

Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz Regulamin i Politykę prywatności.