
Zapisz się
do naszego newslettera
- 10zł rabatu na kolejne zakupy przy zakupie za min 100zł
- Otrzymuj ekskluzywne promocje
Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz Regulamin i Politykę prywatności.
Wyprzedaż laptopów Lenovo. Zapraszamy! Odrzuć
118,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.

Techniczne

Charakterystyka
Złącza
Fizyczne
Pozostałe parametry




| Waga | 0,66 kg |
|---|---|
| Wymiary | 32 × 7 × 24 cm |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz |
| Informacje dodatkowe | External Power Supply: 12V/1A; Buttons:Power On/Off Button, Wi-Fi On/Off Button, WPS/Reset Button; Obsługa modemów 3G/4G |
| Bezpieczeństwo | WEP 64 ; WEP 128 ; WPA ; WPA2 ; WPA-PSK ; WPA2-PSK |
| Opis ogólny | Router TP-Link TL-MR3420 EU Wi-Fi N, 2 Anteny, USB 2.0 3G/4G |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 300 Mbps (2,4 GHz) |
| Odpinana antena | Nie |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 138 x 204 x 44 |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Router |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami | |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | |
| Porty wej/wyj | 4x 10M/100M RJ-45 LAN; 1x 10M/100M RJ-45 WAN |
| Moc wyjściowa | 20.000 dBm; |
| Ilość portów LAN | 4.000 |
| Ilość portów WAN | 1.000 |
| Antena | Zewnętrzna – 2 szt. |
| Standardy sieci komórkowej | 4G LTE |
| Cechy | N;100Mb LAN |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | NIE |
| KWiU | 26.30.23.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | TL-MR3420 V5 |
| Marka | TP-Link Systems Inc. |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 40600 |
| GPSR – Producent nazwa | TP-Link Systems Inc. |
| GPSR – Producent ulica | 10 Mauchly, Irvine |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 92618 |
| GPSR – Producent miejscowość | California |
| GPSR – Producent kraj | US |
| GPSR – Producent email | certification@tp-link.com |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 40599 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | TP-Link Polska Sp. z o.o. |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | Ożarowska 40/42 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 05-850 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Duchnice |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | PL |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | sales.poland@tp-link.com |
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne

Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz Regulamin i Politykę prywatności.