
Zapisz się
do naszego newslettera
- 10zł rabatu na kolejne zakupy przy zakupie za min 100zł
- Otrzymuj ekskluzywne promocje
Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz Regulamin i Politykę prywatności.
Wyprzedaż laptopów Lenovo. Zapraszamy! Odrzuć
53,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.
| Waga | 0,44 kg |
|---|---|
| Wymiary | 22 × 6 × 19 cm |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz |
| Informacje dodatkowe | 1 port WAN 10/100 Mb/s; 3 porty LAN 10/100 Mb/s; 2 stałe anteny dookólne 5dBi; Serwer DHCP: Dynamiczne IP, PPPOE, Statyczne IP, L2TP, PPTP |
| Bezpieczeństwo | WEP 64 ; WEP 128 ; WPA-PSK ; WPA2-PSK ; WPS (Wi-Fi Protected Setup) |
| Opis ogólny | Router Tenda N301 Wireless-N 300Mbps 1xWAN 3xLAN |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 300 Mbps (2,4 GHz) |
| Odpinana antena | Nie |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 90,5 x 127,4 x 26,0 |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Router |
| Tryb pracy | Access Point / Punkt dostępowy; WDS / Most bezprzewodowy; Range extender / Repeater / Wzmacniacz sygnału; Router / Bramka internetowa |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami | |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | Filtrowanie adresów MAC; Filtrowanie witryn; Filtrowanie adresów IP |
| Port PoE | Nie |
| Ilość portów LAN | 3.000 |
| Ilość portów WAN | 1.000 |
| Cechy | 802.11b/g/n;100Mb LAN |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | NIE |
| KWiU | 26.30.23.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | N301 |
| Marka | Tenda |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 41120 |
| GPSR – Producent nazwa | Shenzhen Tenda Technology Co.,Ltd. |
| GPSR – Producent ulica | Tenda Technology Building, No. 1001, Zhongshanyuan |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 518000 |
| GPSR – Producent miejscowość | Shenzen |
| GPSR – Producent kraj | CN |
| GPSR – Producent email | supportpl@tenda.cn |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 401836 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | TENDA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | Górczewska 216/8 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 01-460 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Warszawa |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | PL |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny telefon | 573346795 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | supportpl@tenda.cn |
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne

Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz Regulamin i Politykę prywatności.