
Zapisz się
do naszego newslettera
- 10zł rabatu na kolejne zakupy przy zakupie za min 100zł
- Otrzymuj ekskluzywne promocje
Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz Regulamin i Politykę prywatności.
Wyprzedaż laptopów Lenovo. Zapraszamy! Odrzuć
647,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.
| Waga | 3,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 28 × 31 × 30,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
| Interfejs komunikacyjny | Fast Ethernet (RJ45); WiFi 802.11b/g/n |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 86.100 stopni |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Opis ogólny | Zestaw do monitoringu Tenda K4W-3TC V2.0 4-kamery Wi-Fi RJ-45 IP66 |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 200 x 200 x 48 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami | HTTP; HTTPS; TCP/IP; IPv4; RTSP; UDP; NTP; DHCP; DNS; DDNS |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 46.000 stopni |
| Rozdzielczość natywna | 2304 x 1296 pikseli |
| Wyjście audio | TAK |
| Ilość portów USB | 1.000 szt. |
| Typ zasilania | DC 12V |
| Tryb nocny | Podczerwień |
| Zastosowanie kamery | Na zewnątrz i wewnątrz budynków |
| Efektywna liczba pikseli [MPix] | 3 |
| Format kompresji | H.265; H.264 |
| Zasięg podczerwieni / podświetlenia | 30.000 m |
| Minimalne oświetlenie | 0.000 Lux |
| Kąt widzenia diagonalny (D) | 104.000 stopni |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | NIE |
| KWiU | 26.70.13.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | K4W-3TC |
| Marka | Tenda |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 41120 |
| GPSR – Producent nazwa | Shenzhen Tenda Technology Co.,Ltd. |
| GPSR – Producent ulica | Tenda Technology Building, No. 1001, Zhongshanyuan |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 518000 |
| GPSR – Producent miejscowość | Shenzen |
| GPSR – Producent kraj | CN |
| GPSR – Producent email | supportpl@tenda.cn |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 401836 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | TENDA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | Górczewska 216/8 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 01-460 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Warszawa |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | PL |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny telefon | 573346795 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | supportpl@tenda.cn |
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne

Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz Regulamin i Politykę prywatności.