
Zapisz się
do naszego newslettera
- 10zł rabatu na kolejne zakupy przy zakupie za min 100zł
- Otrzymuj ekskluzywne promocje
Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz Regulamin i Politykę prywatności.
Wyprzedaż laptopów Lenovo. Zapraszamy! Odrzuć
576,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.
| Waga | 0,97 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 × 14 × 15 cm |
| Informacje dodatkowe | |
| Interfejs komunikacyjny | Fast Ethernet (RJ45) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 84.000 stopni |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Opis ogólny | Kamera IP Dahua IPC-HFW2449T-AS-IL-0360B WizSense Smart Dual Light Series |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 238,5 x 75,8 x 71,6 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami | |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 42.000 stopni |
| Rozdzielczość natywna | 2688 x 1520 pikseli |
| Typ zasilania | PoE lub zasilacz 12V |
| Tryb nocny | Diody IR LED |
| Rodzaj kamery | Bullet |
| Zastosowanie kamery | zewnątrz / wewnątrz |
| Efektywna liczba pikseli [MPix] | 4 |
| Format kompresji | H.265; H.264; H.265+; H.264+; M-JPEG |
| Minimalne oświetlenie | 0.000 Lux |
| Zgodność z Onvif | tak |
| Kąt widzenia diagonalny (D) | 101.000 stopni |
| Baza SCIP | Nie |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36.000 |
| Zawiera baterię / akumulator | NIE |
| KWiU | 26.70.13.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | IPC-HFW2449T-AS-IL-0360B |
| Marka | DAHUA |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 41290 |
| GPSR – Producent nazwa | ZHEJIANG DAHUA TECHNOLOGY CO.,LTD |
| GPSR – Producent ulica | No.1399, Binxing Road, Binjiang District |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 310053 |
| GPSR – Producent miejscowość | Hangzhou |
| GPSR – Producent kraj | CN |
| GPSR – Producent email | overseas@dahuatech.com |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 401868 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | DAHUA TECHNOLOGY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | Salsy 2 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 02-823 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Warszawa |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | PL |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | biuro.pl@dahuatech.com |
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne

Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz Regulamin i Politykę prywatności.