
Zapisz się
do naszego newslettera
- 10zł rabatu na kolejne zakupy przy zakupie za min 100zł
- Otrzymuj ekskluzywne promocje
Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz Regulamin i Politykę prywatności.
Wyprzedaż laptopów Lenovo. Zapraszamy! Odrzuć
67,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.
Bezprzewodowy zestaw klawiatura + mysz, współpracujący z systemami Android, Windows, iOS, Linux a także smart TV. Technologia bezprzewodowa 2,4Ghz, Nano odbiornik USB
Klawiatura:
Mysz:

Produkt
Producent Rebeltec
Informacje podstawowe : Interfejs Bluetooth
Element kolorystyczny : Biały
Kod producenta RBLKLA00032
EAN 5902539600940
Klawiatura
Typ klawiatury Wyspowa
Układ klawiatury Amerykański (US)
Podpórka pod nadgarstki Nie
Klawiatura numeryczna Tak
Mysz
Rodzaj myszy Optyczna
Profil myszy Uniwersalna
Liczba przycisków 4


| Waga | 0,6 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4 × 53 × 15 cm |
| Ilość klawiszy | 104.000 |
| Informacje dodatkowe | zestaw biurowy klawiatura + mysz Wireless 2,4GHz |
| Kolor | Biały |
| Opakowanie | BOX |
| Opis ogólny | Zestaw bezprzewodowy klawiatura+mysz Rebeltec WHITERUN biały |
| Rozdzielczości pośrednie (dpi) | 800 / 1200 / 1600 |
| Ilość pokręteł | 1.000 |
| Ilość klawiszy multimedialnych | 0.000 |
| Podstawka pod nadgarstek | Nie |
| Typ klawiszy | Membranowe |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 10.000 |
| Rozdzielczość maksymalna (dpi) | 1600.000 |
| Technologia czujnika myszy | Optyczna |
| Wykonanie / przeznaczenie | Standard |
| Touchpad | Nie |
| Ilość przycisków | 4.000 |
| Profil klawiatury | Standardowy |
| Baza SCIP | Nie |
| KWiU | 26.20.16.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | RBLKLA00032 |
| Marka | Rebeltec |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 41176 |
| GPSR – Producent nazwa | Rebeltec Olszewski, Nowak, Węgrzyn sp.k. |
| GPSR – Producent ulica | ul. Rot. W. Pileckiego 130A/8 |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 02-781 |
| GPSR – Producent miejscowość | Warszawa |
| GPSR – Producent kraj | PL |
| GPSR – Producent email | m.olszewski@rebeltec.eu |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 41176 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | Rebeltec Olszewski, Nowak, Węgrzyn sp.k. |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | ul. Rot. W. Pileckiego 130A/8 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 02-781 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Warszawa |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | PL |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | m.olszewski@rebeltec.eu |
| Typ złącza | Wireless 2,4GHz |
| Komunikacja | Bezprzewodowa |
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne

Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz Regulamin i Politykę prywatności.