
Zapisz się
do naszego newslettera
- 10zł rabatu na kolejne zakupy przy zakupie za min 100zł
- Otrzymuj ekskluzywne promocje
Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz Regulamin i Politykę prywatności.
Wyprzedaż laptopów Lenovo. Zapraszamy! Odrzuć
208,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.




| Waga | 1,2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 53 × 4,5 × 20 cm |
| Informacje dodatkowe | |
| Kolor | Czarny |
| Opakowanie | BOX |
| Opis ogólny | Zestaw bezprzewodowy klawiatura + mysz Logitech Wireless Combo MK540 |
| Ilość pokręteł | 1.000 |
| Podstawka pod nadgarstek | Tak |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | (GxSxW) Klawiatura: 193,5 x 457,3 x 24 mm, Mysz: 111,5 x 61,8 x 39,2 mm |
| Waga (g) | Klawiatura: 805 g, Mysz: 73,5 g |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 10.000 |
| Technologia czujnika myszy | Optyczna |
| Wykonanie / przeznaczenie | Standard |
| Touchpad | Nie |
| Ilość przycisków | 3.000 |
| Profil klawiatury | Standardowy |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | TAK |
| KWiU | 26.20.16.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | 920-008685 |
| Marka | Logitech |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 400224 |
| GPSR – Producent nazwa | Logitech Europe S.A. |
| GPSR – Producent ulica | EPFL – Quartier de l'Innovation Daniel Borel |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 1015 |
| GPSR – Producent miejscowość | Lausanne |
| GPSR – Producent kraj | CH |
| GPSR – Producent telefon | +41 0 21 863 55 11 |
| GPSR – Producent email | www.logitech.com/support/contact |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 42496 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | Logitech Europe S.A. |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | Catharijnesingel 47 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 3511GC |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Utrecht |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | NL |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny telefon | +41 0 21 863 55 11 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | www.logitech.com/support/contact |
| Typ złącza | Bezprzewodowa 2.4 GHz |
| Komunikacja | Bezprzewodowa |
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne

Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz Regulamin i Politykę prywatności.