
Zapisz się
do naszego newslettera
- 10zł rabatu na kolejne zakupy przy zakupie za min 100zł
- Otrzymuj ekskluzywne promocje
Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz Regulamin i Politykę prywatności.
Wyprzedaż laptopów Lenovo. Zapraszamy! Odrzuć
62,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.
| Waga | 0,64 kg |
|---|---|
| Wymiary | 54 × 5 × 14 cm |
| Ilość klawiszy | 104.000 |
| Informacje dodatkowe | http://ibox.pl/zestaw-klawiatura-mysz/2062-desktop-kit-pro.html |
| Kolor | Szaro-czarny |
| Opakowanie | Opakowanie kartonowe |
| Opis ogólny | Zestaw bezprzewodowy klawiatura + mysz idealny do zastosowań biurowych. |
| Ilość pokręteł | 1.000 |
| Ilość klawiszy multimedialnych | 0.000 |
| Podstawka pod nadgarstek | Nie |
| Waga (g) | 426 |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Rozdzielczość maksymalna (dpi) | 1200.000 |
| Technologia czujnika myszy | Optyczna |
| Wykonanie / przeznaczenie | Standard |
| Touchpad | Nie |
| Ilość klawiszy programowalnych | 0.000 |
| Ilość przycisków | 3.000 |
| Profil klawiatury | Standardowy |
| Baza SCIP | Nie |
| KWiU | 26.20.16.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | IKMS606W |
| Marka | iBOX |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 41113 |
| GPSR – Producent nazwa | Impet Computers Sp. z o.o. |
| GPSR – Producent ulica | Marywilska 34 |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 03-228 |
| GPSR – Producent miejscowość | Warszawa |
| GPSR – Producent kraj | PL |
| GPSR – Producent email | ibox@ibox.pl |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 41113 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | Impet Computers Sp. z o.o. |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | Marywilska 34 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 03-228 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Warszawa |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | PL |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | ibox@ibox.pl |
| Typ złącza | Wireless 2,4GHz |
| Komunikacja | Bezprzewodowa |
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne

Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz Regulamin i Politykę prywatności.