
Zapisz się
do naszego newslettera
- 10zł rabatu na kolejne zakupy przy zakupie za min 100zł
- Otrzymuj ekskluzywne promocje
Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz Regulamin i Politykę prywatności.
Wyprzedaż laptopów Lenovo. Zapraszamy! Odrzuć
1442,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.
| Waga | 11,08 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 × 29 × 51 cm |
| Informacje dodatkowe | |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0; WiFi 802.11a/b/g/n |
| Opis ogólny | Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-T930DW 4 w 1 czarne |
| Pamięć zainstalowana (MB) | 128.000 |
| Waga netto (kg) | 10.000 |
| Czytnik kart | Nie |
| Typ drukarki | Atramentowa kolorowa |
| Duplex | Tak |
| Poziom hałasu | 57.000 dB(A) |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Microsoft Windows 11; Mac OS (niektóre wersje); Chrome OS™ |
| Rozdzielczość optyczna skanera – główna | 1200 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera – dodatkowa | 2400 dpi |
| Automatyczny podajnik dokumentów | TAK |
| Dołączone oprogramowanie OCR | Nie |
| Maksymalne zużycie energii | 16.000 W |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 435.000 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 180.000 |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 418.000 |
| Podstawowe funkcje | drukarka, kopiarka, skaner, fax |
| Rozdzielczość druku – główna | 6000 dpi |
| Rozdzielczość druku – dodatkowa | 1200 dpi |
| Prędkość drukowania mono (max) | 17.000 stron/min |
| Prędkość drukowania kolor (max) | 16.500 stron/min |
| Maksymalna gramatura papieru | 220.000 g/m2 |
| Liczba podajników papieru | 3.000 szt. |
| Pojemność zamontowanych podajników | 250.000 arkuszy |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Prędkość kopiowania mono (max) | 13.000 str/min |
| Prędkość kopiowania kolor (max) | 10.500 str/min |
| Zakres zmniejszenia | 25.000 % |
| Zakres powiększenia | 400.000 % |
| Telefon | Nie |
| Fax | Tak |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | BTD100BK; BTD100C |
| Minimalna gramatura papieru | 64.000 g/m2 |
| Czas wydruku pierwszej strony | 6.500 s |
| Interfejs sieciowy | Fast Ethernet 10/100 Mbps RJ-45 |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Obsługiwane formaty druku | A4; A5; A6; Letter; Legal; Folio; Executive; Koperta C5; Commercial 10; Koperta DL; Monarch |
| Rodzina | MFC |
| Cechy | MFC-T930DW;atram.kolor. |
| Baza SCIP | Nie |
| KWiU | 26.20.18.0 |
| Klasa Logistyczna | 1 |
| Symbol producenta | MFCT930DWYJ1 |
| Marka | Brother |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 206792 |
| GPSR – Producent nazwa | Brother International (Nederland) B.V. |
| GPSR – Producent ulica | Zanderij 25 |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 1185ZM |
| GPSR – Producent miejscowość | Amstelveen |
| GPSR – Producent kraj | NL |
| GPSR – Producent email | support@brother.com |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 206792 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | Brother International (Nederland) B.V. |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | Zanderij 25 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 1185ZM |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Amstelveen |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | NL |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | support@brother.com |
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne

Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz Regulamin i Politykę prywatności.