
Zapisz się
do naszego newslettera
- 10zł rabatu na kolejne zakupy przy zakupie za min 100zł
- Otrzymuj ekskluzywne promocje
Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz Regulamin i Politykę prywatności.
Wyprzedaż laptopów Lenovo. Zapraszamy! Odrzuć
51,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.
| Waga | 0,11 kg |
|---|---|
| Wymiary | 14 × 3 × 10 cm |
| Ilość klawiszy | 3.000 |
| Informacje dodatkowe | |
| Kolor | Czarny |
| Opakowanie | box z blistrowanym frontem |
| Opis ogólny | Mysz USB-C z technologią 2,4 GHz |
| Ilość pokręteł | 1.000 |
| Waga (g) | 145.000 |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 10.000 |
| Rozdzielczość maksymalna (dpi) | 1200.000 |
| Wymiary [W x S x G] (mm) | 130 x 195 x 40 |
| Technologia czujnika myszy | Optyczna |
| Wykonanie / przeznaczenie | Standard |
| Cechy | Czarny;1200dpi |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | TAK |
| KWiU | 26.20.16.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | ID0160 |
| Marka | LogiLink |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 41037 |
| GPSR – Producent nazwa | 2direct GmbH |
| GPSR – Producent ulica | Langenstuck 5 |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 58579 |
| GPSR – Producent miejscowość | Schalksmuhle |
| GPSR – Producent kraj | DE |
| GPSR – Producent telefon | +49 2351 66887-0 |
| GPSR – Producent email | info@2direct.de |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 41037 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | 2direct GmbH |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | Langenstuck 5 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 58579 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Schalksmuhle |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | DE |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny telefon | +49 2351 66887-0 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | info@2direct.de |
| Typ złącza | Wireless 2,4GHz |
| Komunikacja | Bezprzewodowa |
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne

Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz Regulamin i Politykę prywatności.