
Zapisz się
do naszego newslettera
- 10zł rabatu na kolejne zakupy przy zakupie za min 100zł
- Otrzymuj ekskluzywne promocje
Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz Regulamin i Politykę prywatności.
Wyprzedaż laptopów Lenovo. Zapraszamy! Odrzuć
28,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.
LM-2A to wysokiej jakości bezprzewodowa mysz optyczna. W konstrukcji myszy zastosowano bezprzewodowy interfejs radiowy, korzystający z odbiornika typu Nano, który do transportu ukryty jest w konstrukcji myszy. Komfort pracy i precyzję ruchów zapewnia wykorzystany w konstrukcji LM-2A czuły sensor optyczny o wysokiej rozdzielczości 1200 dpi.
Produkt ten wykonano z najwyższej jakości tworzyw, które sprawiają, że leży ona przyjemnie w dłoni, nawet przez wiele godzin użytkowania. Myszka zasilana jest dwiema bateriami typu AAA.
Dostępna jest w kolorze czarnym.

| Waga | 0,06 kg |
|---|---|
| Wymiary | 16 × 5 × 8 cm |
| Ilość klawiszy | 3.000 |
| Informacje dodatkowe | Zasięg pracy: 10 m,Zasilanie: 2 x bateria AAA,Technologia 2,4 GHz, |
| Kolor | Czarny |
| Opakowanie | BOX |
| Opis ogólny | Mysz przewodowa Logic LM2A |
| Rozdzielczości pośrednie (dpi) | 100 – 12000 |
| Ilość pokręteł | 1.000 |
| Waga (g) | 50.000 |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 1.300 |
| Rozdzielczość maksymalna (dpi) | 1200.000 |
| Wymiary [W x S x G] (mm) | 95 x 55 x 31 |
| Technologia czujnika myszy | Optyczna |
| Cechy | Czarny;1200dpi |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | TAK |
| KWiU | 26.20.16.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | M-LC-LM2A |
| Marka | Logic Concept |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 42472 |
| GPSR – Producent nazwa | Logic Concept Polska Sp. z o.o. |
| GPSR – Producent ulica | Postepu 16 |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 05-506 |
| GPSR – Producent miejscowość | Kolonia Lesznowola |
| GPSR – Producent kraj | PL |
| GPSR – Producent email | logic@logicconcept.eu |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 42472 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | Logic Concept Polska Sp. z o.o. |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | Postepu 16 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 05-506 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Kolonia Lesznowola |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | PL |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | logic@logicconcept.eu |
| Typ złącza | USB 2.0 |
| Komunikacja | Bezprzewodowa |
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne

Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz Regulamin i Politykę prywatności.