
Zapisz się
do naszego newslettera
- 10zł rabatu na kolejne zakupy przy zakupie za min 100zł
- Otrzymuj ekskluzywne promocje
Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz Regulamin i Politykę prywatności.
Wyprzedaż laptopów Lenovo. Zapraszamy! Odrzuć
54,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.
optyczna 3200dpi różowa RGB AKUMULATOR 7 przycisków
Gaming bezklikowa silent
Myszka do gier Defender Pandora wykorzystuje technologię bezprzewodową 2,4 GHz i zapewnia stabilne, precyzyjne i dalekie połączenie.
Gdy bateria jest prawie rozładowana, wystarczy podłączyć kabel usb do komputera lub Laptopa i ją naładować.
Wysoka jakość materiałów oraz komfortowe użytkowania nawet podczas długich maratonów gamingowych.
✅ BEZPRZEWODOWA na Akumulator.
✅ Zmieniające się Podświetlenie LED (podświetlenie również można wyłączyć! Kolory zmieniają się automatycznie)
✅ Ultra trwały przewód
✅ Bateria wbudowana: 500 mAh. Żywotność baterii 10-240 godz (w zależności od jak często używa się podświetlenia)
✅ 2 przyciski boczne
✅ Trwała, przyjemna w dotyku powłoka gumowa
✅ Precyzyjny czujnik
✅ Stabilna praca nawet przy dużej prędkości
✅ Ilość przycisków 6 + kółko przewijania
✅ 3 tryby czułości myszy (1200/1600/3200 dpi)

✅ Liczba kliknięć: 10 milionów
✅ Maksymalne przyśpieszenie: 10 g/s
✅ Kolor: Różowy
✅ Częstotliwość obróbki klatek: 3400 fps
✅ Prędkość IPS 40 IPS

Myszka jest wyprodukowana z bardzo wytrzymałych, przyjemnych w dotyku materiałów, które zapewniają maksymalny komfort i wygodę nawet podczas najbardziej wymagających pojedynków!






| Waga | 0,16 kg |
|---|---|
| Wymiary | 14,5 × 11 × 5 cm |
| Ilość klawiszy | 7.000 |
| Informacje dodatkowe | |
| Kolor | Różowy |
| Opakowanie | BOX |
| Opis ogólny | Mysz bezprzewodowa Defender PANDORA GM-502 optyczna 3200dpi różowa RGB AKU |
| Rozdzielczości pośrednie (dpi) | 1200/2400/3200 |
| Ilość pokręteł | 1.000 |
| Waga (g) | 100.000 |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 10.000 |
| Rozdzielczość maksymalna (dpi) | 3200.000 |
| Wymiary [W x S x G] (mm) | 128 x 40,5 x 72 |
| Technologia czujnika myszy | Optyczna |
| Wykonanie / przeznaczenie | Dla graczy / Gamingowa |
| Programowalne przyciski | Tak |
| Ilość programowalnych przycisków | 5.000 |
| Cechy | Mysz bezprzewodowa |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | TAK |
| KWiU | 26.20.16.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | 52501 |
| Marka | Defender |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 41219 |
| GPSR – Producent nazwa | DEFENDER TECHNOLOGY OÜ |
| GPSR – Producent ulica | Betooni 11 |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 13816 |
| GPSR – Producent miejscowość | Tallinn |
| GPSR – Producent kraj | EE |
| GPSR – Producent email | info@defender-global.com |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 41219 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | DEFENDER TECHNOLOGY OÜ |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | Betooni 11 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 13816 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Tallinn |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | EE |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | info@defender-global.com |
| Typ złącza | Bezprzewodowa 2.4 GHz |
| Komunikacja | Bezprzewodowa |
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne

Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz Regulamin i Politykę prywatności.