
Zapisz się
do naszego newslettera
- 10zł rabatu na kolejne zakupy przy zakupie za min 100zł
- Otrzymuj ekskluzywne promocje
Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz Regulamin i Politykę prywatności.
Wyprzedaż laptopów Lenovo. Zapraszamy! Odrzuć
364,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.

Monitor PHILIPS 24E2N1100LB 23.8″ Full HD (1920×1080) oferuje płynny obraz dzięki odświeżaniu 100 Hz, czasowi reakcji 1 ms (MPRT) i technologii Adaptive-Sync. Wyposażony w matrycę VA z szerokimi kątami widzenia oraz tryby LowBlue i Flicker-Free dla ochrony wzroku. Idealny do pracy, rozrywki i grania.


| Waga | 4,35 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12 × 61,5 × 37 cm |
| Informacje dodatkowe | EasyRead; HDMI 1,4; SmartImage |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 100.000 |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.000 stopni |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Normy spełniane przez monitor | RoHS |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI: 48 Hz – 100 Hz, VGA: 48 Hz – 60 Hz |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI: 30 KHz – 115 KHz, VGA: 30 KHz – 85 KHz |
| Opis ogólny | Monitor Philips 23,8" 24E2N1100LB/00 VA FHD 60Hz VGA |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.274 mm |
| Złącza zewn. | HDMI; D-Sub / VGA; Kensington Lock |
| Pobór energii (podczas pracy) | 16.700 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.500 W |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.000 stopni |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Touch | Nie |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | TAK |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Nasycenie kolorów | sRGB |
| Kontrast statyczny | 4000.000 :1 |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 541 x 416 x 180 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 541 x 322 x 34 |
| Waga z podstawą (kg) | 2.440 |
| Waga bez podstawy (kg) | 2.160 |
| Baza SCIP | Nie |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36.000 |
| Obsługa Adaptive Sync | TAK |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | TAK |
| Zawiera baterię / akumulator | NIE |
| KWiU | 26.20.17.0 |
| Klasa Logistyczna | 1 |
| Symbol producenta | 24E2N1100LB/00 |
| Marka | MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 601617 |
| GPSR – Producent nazwa | MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. |
| GPSR – Producent ulica | PRINS BERNHARDPLEIN 200 |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 1097JB |
| GPSR – Producent miejscowość | AMSTERDAM |
| GPSR – Producent kraj | NL |
| GPSR – Producent email | www.philips.com/welcome |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 601617 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | PRINS BERNHARDPLEIN 200 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 1097JB |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Amsterdam |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | NL |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | www.philips.com/welcome |
| Przekątna ekranu | 23.800 cali |
| Typ matrycy | VA |
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne

Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz Regulamin i Politykę prywatności.