
Zapisz się
do naszego newslettera
- 10zł rabatu na kolejne zakupy przy zakupie za min 100zł
- Otrzymuj ekskluzywne promocje
Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz Regulamin i Politykę prywatności.
Wyprzedaż laptopów Lenovo. Zapraszamy! Odrzuć
462,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.

Wyświetlacz

Techniczne
Złącza
Zużycie energii
Spełniane standardy i normy

Fizyczne
Pozostałe parametry






| Waga | 4,95 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 × 14 × 41 cm |
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Informacje dodatkowe | HDMI 1.4, DP 1.2, HDCP 1.4; VRR Technology, Trace Free Technology, SPLENDID Technology; GamePlus, Color Temp. Selection, Eye Care+ Technology; Motion Sync, DisplayWidget |
| Jasność matrycy | 300.000 cd/m2 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 120.000 |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.000 stopni |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Normy spełniane przez monitor | TUV Flicker-free; TUV Low Blue Light; Energy Star; FSC MIX; EPEAT Silver; TCO |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | Analog: 50~75, HDMI: 48~120 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | Analog: 30~85, HDMI: 30~140 |
| Opis ogólny | Monitor Asus 23,8" VA249HG Eye Care Gaming Monitor IPS FHD 120Hz HDMI VGA |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.274 mm |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel HDMI; Kabel zasilający; Szybki przewodnik; Karta gwarancyjna |
| Złącza zewn. | HDMI; D-Sub / VGA; Wyjscie słuchawkowe; Kensington Lock |
| Pobór energii (podczas pracy) | 15.000 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.500 W |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.000 stopni |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Touch | Nie |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | TAK |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +23° |
| Nasycenie kolorów | 99% (sRGB) |
| Kontrast statyczny | 1500.000 :1 |
| Technologia podświetlania | LED |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 540 x 408 x 191 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 540 x 316 x 46 |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Waga z podstawą (kg) | 3.200 |
| Waga bez podstawy (kg) | 2.800 |
| Cechy | VA249HG;IPS |
| Baza SCIP | Nie |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36.000 |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | TAK |
| Zawiera baterię / akumulator | NIE |
| KWiU | 26.20.17.0 |
| Klasa Logistyczna | 1 |
| Symbol producenta | VA249HG |
| Marka | Asus |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 42489 |
| GPSR – Producent nazwa | ASUSTeK Computer Inc. |
| GPSR – Producent ulica | 1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 112 |
| GPSR – Producent miejscowość | Taipei City |
| GPSR – Producent kraj | TW |
| GPSR – Producent email | www.asus.com/support/product/contactus/services/questionform/ |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 40270 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | ASUS Computer GmbH |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | Harkortstr. 21-23 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 40880 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Ratingen |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | DE |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | www.asus.com/support/product/contactus/services/questionform/ |
| Przekątna ekranu | 23.800 cali |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne

Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz Regulamin i Politykę prywatności.