
Zapisz się
do naszego newslettera
- 10zł rabatu na kolejne zakupy przy zakupie za min 100zł
- Otrzymuj ekskluzywne promocje
Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz Regulamin i Politykę prywatności.
Wyprzedaż laptopów Lenovo. Zapraszamy! Odrzuć
135,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.

Defender głośnik G22, Li-Ion, 2.0, 20W, czarny, regulacja głośności, BT 5.0, TWS, boczne głośniki pasywne, 40Hz~20kHz
Bluetooth 5.0 Nowy standard zwiększa 2-krotnie szybkość transmisji danych, 4-krotnie zasięg, a pobór mocy tego procesu jest znacznie niższy niż w poprzednich wersjach modułów komunikacji bezprzewodowej. True Wireless Stereo (TWS) – opcja sparowania dwóch oddzielnych głośników w jeden system głośników 2.0 Wbudowany FM-odbiornik Wbudowany tuner pozwala używać głośnika jako radio. Można słuchać ulubionej muzyki lub programu radiowego. Wbudowany odtwarzacz MP3 Sloty na USB-pendrive ? MicroSD kart Obecność slotu dla standardowych kart pamięci Micro-SD lub USB umożliwia odtwarzanie plików muzycznych bez użycia komputera. Wystarczy włożyć kartę do gniazda z nagranymi plikami WAV lub MP5. Wbudowane boczne membrany bierne Poprawia jakość odtwarzania, wzmacnia basy i głębię dźwięku. Regulowany pasek na ramię z możliwością szybkiego odłączenia Nóżki gumowe zapobiegają ślizganiu się po powierzchni stołu



| Waga | 1,36 kg |
|---|---|
| Wymiary | 31 × 13 × 13 cm |
| Głośnik niskotonowy | Nie |
| Informacje dodatkowe | |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Liczba głośników | 2 |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 20.000 W |
| Opis ogólny | Głośnik Defender G22 Bluetooth 20W MP3/FM/SD/USB/AUX/TWS czarny |
| Waga netto (kg) | 1.220 |
| Wbudowany zasilacz | Nie |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 115 x 120 x 297 |
| Gniazda / komunikacja | Bluetooth 5.0; USB; AUX |
| Wyjście słuchawkowe | Nie |
| Pasmo przenoszenia głośników | 40Hz – 20kHz |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | TAK |
| KWiU | 26.40.42.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | 65122 |
| Marka | Defender |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 41219 |
| GPSR – Producent nazwa | DEFENDER TECHNOLOGY OÜ |
| GPSR – Producent ulica | Betooni 11 |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 13816 |
| GPSR – Producent miejscowość | Tallinn |
| GPSR – Producent kraj | EE |
| GPSR – Producent email | info@defender-global.com |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 41219 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | DEFENDER TECHNOLOGY OÜ |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | Betooni 11 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 13816 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Tallinn |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | EE |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | info@defender-global.com |
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne

Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz Regulamin i Politykę prywatności.