
Zapisz się
do naszego newslettera
- 10zł rabatu na kolejne zakupy przy zakupie za min 100zł
- Otrzymuj ekskluzywne promocje
Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz Regulamin i Politykę prywatności.
Wyprzedaż laptopów Lenovo. Zapraszamy! Odrzuć
106,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.
| Waga | 1,08 kg |
|---|---|
| Wymiary | 27,5 × 19 × 10,5 cm |
| Głośnik niskotonowy | Nie |
| Informacje dodatkowe | Wbudowany akumulator 1500mAh (ładowany z micro USB); Tryby: bluetooth, radio, pen drive, karta microSD, AUX, rozmowa telefonicz; posiada 4 przyciski multimedialne i wyłącznik |
| Kolor obudowy | Szary (Space Gray) |
| Liczba głośników | 1 |
| Moc głośnika niskotonowego (RMS) | 10.000 W |
| Opis ogólny | Głośnik / radio sterowane za pomocą smartphona lub przycisków |
| Wbudowany zasilacz | Nie |
| Gniazda / komunikacja | Micro USB; AUX; Bluetooth |
| Wyjście słuchawkowe | Nie |
| Moc głośnika centralnego (RMS) | 10.000 W |
| Pasmo przenoszenia głośników | 60Hz – 18kHz |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | TAK |
| KWiU | 26.40.42.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | RBLGLO00039 |
| Marka | Rebeltec |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 41176 |
| GPSR – Producent nazwa | Rebeltec Olszewski, Nowak, Węgrzyn sp.k. |
| GPSR – Producent ulica | ul. Rot. W. Pileckiego 130A/8 |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 02-781 |
| GPSR – Producent miejscowość | Warszawa |
| GPSR – Producent kraj | PL |
| GPSR – Producent email | m.olszewski@rebeltec.eu |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 41176 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | Rebeltec Olszewski, Nowak, Węgrzyn sp.k. |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | ul. Rot. W. Pileckiego 130A/8 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 02-781 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Warszawa |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | PL |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | m.olszewski@rebeltec.eu |
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne

Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz Regulamin i Politykę prywatności.