
Zapisz się
do naszego newslettera
- 10zł rabatu na kolejne zakupy przy zakupie za min 100zł
- Otrzymuj ekskluzywne promocje
Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz Regulamin i Politykę prywatności.
Wyprzedaż laptopów Lenovo. Zapraszamy! Odrzuć
442,00 zł
Wyprzedane
| Waga | 5,4 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40,5 × 30 × 30 cm |
| Głośność | 51.000 dB |
| Informacje dodatkowe | In-box Toner – 1000 stron; Standard Toner TN-1030 – 1000 stron; Drum DR-1030 – 10000 stron |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0 |
| Opis ogólny | Drukarka laserowa |
| Pamięć zainstalowana (MB) | 1.000 |
| Waga netto (kg) | 4.500 |
| Czytnik kart | Nie |
| Typ drukarki | Laserowa monochromatyczna |
| Duplex | Nie |
| Poziom hałasu | 51.000 dB(A) |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Wszystkie aktualne systemy Microsoft Windows™; Linux (niektóre wersje); Mac OS (niektóre wersje) |
| Automatyczny podajnik dokumentów | NIE |
| Maksymalne zużycie energii | 380.000 W |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 340.000 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 189.000 |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 238.000 |
| Rozdzielczość druku – główna | 600 dpi |
| Rozdzielczość druku – dodatkowa | 600 dpi |
| Prędkość drukowania mono (max) | 20.000 stron/min |
| Maksymalna gramatura papieru | 105.000 g/m2 |
| Liczba podajników papieru | 1.000 szt. |
| Pojemność zamontowanych podajników | 200.000 arkuszy |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | TN1030; DR1030 |
| Minimalna gramatura papieru | 65.000 g/m2 |
| Czas wydruku pierwszej strony | 10.000 s |
| Ilość kolorów | 1.000 szt. |
| Ilość wkładów drukujących | 1.000 szt. |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Nie |
| Rodzina | HL |
| Cechy | HL-1110E;laser.mono. |
| Baza SCIP | Nie |
| KWiU | 26.20.16.0 |
| Klasa Logistyczna | 1 |
| Symbol producenta | HL1110EYJ1 |
| Marka | Brother |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 206792 |
| GPSR – Producent nazwa | Brother International (Nederland) B.V. |
| GPSR – Producent ulica | Zanderij 25 |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 1185ZM |
| GPSR – Producent miejscowość | Amstelveen |
| GPSR – Producent kraj | NL |
| GPSR – Producent email | support@brother.com |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 206792 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | Brother International (Nederland) B.V. |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | Zanderij 25 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 1185ZM |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Amstelveen |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | NL |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | support@brother.com |
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne

Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz Regulamin i Politykę prywatności.