
Zapisz się
do naszego newslettera
- 10zł rabatu na kolejne zakupy przy zakupie za min 100zł
- Otrzymuj ekskluzywne promocje
Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz Regulamin i Politykę prywatności.
Wyprzedaż laptopów Lenovo. Zapraszamy! Odrzuć
86,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.

| Waga | 0,94 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15 × 8,5 × 19 cm |
| Informacje dodatkowe | Kabel zasilający w zestawie Nie Wyłącznik mechaniczny Tak Uziemienie Tak N; MTBF 100000 h |
| Opakowanie | Folia |
| Opis ogólny | Zasilacz ATX 420W Akyga Basic AK-B1-420 Fan12cm P4 3xSATA |
| Standard zasilacza | ATX |
| Waga netto (kg) | 1.050 |
| Ilość wentylatorów (max) | 1.000 szt. |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 140 x 150 x 85 |
| Maksymalna moc zasilacza | 420.000 W |
| Przeznaczenie zasilacza | Komputer stacjonarny |
| PFC | Pasywne |
| Średnica wentylatora | 120.000 mm |
| Złącza zasilacza | . |
| Wtyczka zasilania | SATA x 3; ATX/PIV 12V 4-pin x 1; Molex 4-pin x 2; ATX 20+4pin |
| Modularność | Brak |
| Certyfikat | CE; RoHS; REACH |
| Długość kabli | 30 – 45 cm |
| Sprawność | 70% pod typowym obciążeniem |
| Zabezpieczenia | |
| Cechy | 420W |
| Baza SCIP | Nie |
| KWiU | 27.90.41.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | AK-B1-420 |
| Marka | AKYGA |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 41233 |
| GPSR – Producent nazwa | Akyga Europe Sp. z o.o. |
| GPSR – Producent ulica | Wrocławska 1C |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 52-200 |
| GPSR – Producent miejscowość | Suchy Dwór |
| GPSR – Producent kraj | PL |
| GPSR – Producent telefon | +48713644644 |
| GPSR – Producent email | contact@akyga.com |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 41233 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | Akyga Europe Sp. z o.o. |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | Wrocławska 1C |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 52-200 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Suchy Dwór |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | PL |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny telefon | +48713644644 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | contact@akyga.com |
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne

Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz Regulamin i Politykę prywatności.