
Zapisz się
do naszego newslettera
- 10zł rabatu na kolejne zakupy przy zakupie za min 100zł
- Otrzymuj ekskluzywne promocje
Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz Regulamin i Politykę prywatności.
Wyprzedaż laptopów Lenovo. Zapraszamy! Odrzuć
2203,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.
| Waga | 0,46 kg |
|---|---|
| Wymiary | 17 × 14 × 14 cm |
| Gniazdo procesora | Socket 1700 |
| Opis ogólny | Procesor Intel® Core™ i9-12900K 3.2 GHz/5.2 GHz LGA1700 |
| Częstotliwość taktowania CPU | 3200.000 MHz |
| Maksymalny pobór mocy (TDP) | 125.000 W |
| Częstotliwość taktowania CPU podwyższona (Turbo) | 5200.000 MHz |
| Liczba obsługiwanych wątków | 24.000 |
| Pamięć Cache L2 | 14 MB |
| Cechy | i9-12900K;5200MHz |
| Baza SCIP | Nie |
| Pamięć Cache | 30 MB |
| KWiU | ex 26.11.30.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | BX8071512900K |
| Marka | Intel |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 600012 |
| GPSR – Producent nazwa | Intel Deutschland GmbH |
| GPSR – Producent ulica | Dornacher Str. |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 85622 |
| GPSR – Producent miejscowość | Feldkirchen |
| GPSR – Producent kraj | DE |
| GPSR – Producent email | Intel-Safety-Reporting@intel.com |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 600012 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | Intel Deutschland GmbH |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | Dornacher Str. |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 85622 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Feldkirchen |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | DE |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | Intel-Safety-Reporting@intel.com |
| Typ procesora | Intel Core i9 |
| Liczba rdzeni procesora | 16.000 |
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne

Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz Regulamin i Politykę prywatności.