
Zapisz się
do naszego newslettera
- 10zł rabatu na kolejne zakupy przy zakupie za min 100zł
- Otrzymuj ekskluzywne promocje
Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz Regulamin i Politykę prywatności.
Wyprzedaż laptopów Lenovo. Zapraszamy! Odrzuć
462,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.
Specyfikacja:





| Waga | 1,2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 28 × 29 × 7 cm |
| Chipset płyty głównej | AMD B550 |
| Format płyty | Micro-ATX |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 (1331) |
| Gniazdo zasilania | ATX (24-pin) + ATX12V (8-pin) |
| Informacje dodatkowe | Support for Windows® 10 64-bit; Intel® Wireless-AC 3168 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 128.000 GB |
| Standard pamięci | |
| Obsługiwane typy procesorów | AMD Ryzen™ |
| Opakowanie | BOX |
| Opis ogólny | Płyta główna MSI B550M PRO-VDH WIFI |
| Wbudowana karta graficzna | Brak lub AMD Radeon R-Series/Vega (zależy od procesora) |
| Złącza PCI Express x16 | 1.000 |
| Złącza PCI 32-bit/33MHz | 0.000 |
| Złącza PCI Express x1 | 2.000 |
| Złącza PCI Express x4 | 0.000 |
| BIOS | B550M PRO-VDH WIFI;mATX |
| Ilość złącz pamięci DDR3 | 0.000 |
| Port LAN | 1x Gigabit LAN 100/1000 Mb/s (Realtek® 8111HN) |
| Port Wi-Fi | IEEE 802.11ac |
| Uwagi do karty graficznej | |
| Wymiary [S x W] (mm) | 244 x 244 |
| Port Bluetooth | Bluetooth V4.2 |
| Port PS/2 | Port combo klawiatury/myszy PS/2 |
| Uwagi do złącz PCI | – 1x PCIe 3.0/ 4.0 x16 slot (PCI_E1); – 2x PCIe 3.0 x1 slots; * The supported specification depends on installed processor* |
| Gniazda karty graficznej | D-Sub; HDMI; DisplayPort |
| Gniazda karty dźwiękowej | 3x Audio Jack; Wewnętrzne gniazdo audio przedniego panelu |
| Zintegrowana karta dźwiękowa | Realtek® ALC 892 8-Channel High Definition Audio CODEC |
| Zintegrowany kontroler ATA (IDE) | Brak |
| Zintegrowany kontroler SATA | Chipset: 4x SATA III 6Gb/s – RAID 0,1,5,10 + 2x M.2 |
| Tryb pracy pamięci RAM | Dual Channel |
| Uwagi do pamięci RAM | Supports ECC UDIMM memory (non-ECC mode); Support non-ECC UDIMM memory; Supports un-buffered memory; Please refer www.msi.com for more information on compatible memory. |
| Ilość złącz pamięci DDR4 | 4.000 |
| Uwagi do kontrolera SATA | |
| Maksymalna ilość portów USB 2.0 | 6.000 |
| Maksymalna ilość portów USB 3.x | 7.000 |
| Porty USB na panelu tylnym | 2x USB 2.0 + 4x USB 3.0 |
| Gniazda USB na płycie głównej | 2x USB 2.0 (4 porty) + 1x USB 3.0 (2 porty) + 1x USB 3.0 Type-C (1 port) |
| Cechy | B550M PRO-VDH WIFI;mATX |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | TAK |
| KWiU | 26.20.40.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | B550M PRO-VDH WIFI |
| Marka | MSI |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 25 |
| GPSR – Producent nazwa | Micro-Star Int'L Co., Ltd. |
| GPSR – Producent ulica | NO.69,LIDE ST.,ZHONEGHE DIST. |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 235 |
| GPSR – Producent miejscowość | New Taipei City |
| GPSR – Producent kraj | TW |
| GPSR – Producent telefon | 886930361931 |
| GPSR – Producent email | acs@msi.com |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 601233 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | MSI Computer Europe B.V. |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | Science Park 5706 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 5692ER |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Son Eindhoven |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | NL |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny telefon | +31-40-267-6100 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | GPSR@msi.com |
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne

Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz Regulamin i Politykę prywatności.