
Zapisz się
do naszego newslettera
- 10zł rabatu na kolejne zakupy przy zakupie za min 100zł
- Otrzymuj ekskluzywne promocje
Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz Regulamin i Politykę prywatności.
Wyprzedaż laptopów Lenovo. Zapraszamy! Odrzuć
119,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.
Konstrukcja
Zasilanie
Chłodzenie
Nośnik danych
Waga i rozmiary

| Waga | 3,49 kg |
|---|---|
| Wymiary | 46 × 23 × 47 cm |
| Format płyty | ATX; Micro-ATX; Flex-ATX; Mini-ITX |
| Informacje dodatkowe | Opis miejsc na wentylatory: Bok: 12/14cm, tył: 12cm, przód: 12cm; Wewnętrzne zatoki 5.25" 1 szt |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Opis ogólny | Obudowa Midi ATX Akyga AK13BK 2xUSB 3.0 1xUSB 2.0 bez zasilacza |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Waga netto (kg) | 2.800 |
| Ilość wentylatorów (max) | 3.000 szt. |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 418 x 200 x 412 |
| Wyposażenie dodatkowe | W zestawie znajduje się komplet śrubek montażowych. |
| Ilość zatok zewn. 3.5 (A) | 0.000 szt. |
| Ilość zatok zewn. 5.25 | 1.000 szt. |
| Boczny kanał wentylacyjny | Nie |
| Ilość wentylatorów (zainstalowanych) | 0.000 szt. |
| Ilość zatok wewn. 2.5 lub 3.5 (D) | 3.000 szt. |
| Ilość zatok wewn. 2.5 (C) | 3.000 szt. |
| Certyfikat | CE |
| Materiał | ABS; Stal ocynkowana galwanicznie |
| Gniazda na panelu | USB 2.0 x1; USB 3.0 x2; HD Audio (microphone + line-out) |
| Maksymalna długość karty graficznej | 385 mm |
| Maksymalna wysokość wentylatora CPU | 150 mm |
| Miejsca na karty rozszerzeń | 7 |
| Łączna ilość zatok na dyski (A+B+C+D) | 6.000 |
| Obsługa beznarzędziowa | Nie |
| Obudowa z zasilaczem | Nie |
| Okno | Nie |
| Baza SCIP | Nie |
| KWiU | 26.20.40.0 |
| Klasa Logistyczna | 1 |
| Symbol producenta | AK13BK |
| Marka | AKYGA |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 41233 |
| GPSR – Producent nazwa | Akyga Europe Sp. z o.o. |
| GPSR – Producent ulica | Wrocławska 1C |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 52-200 |
| GPSR – Producent miejscowość | Suchy Dwór |
| GPSR – Producent kraj | PL |
| GPSR – Producent telefon | +48713644644 |
| GPSR – Producent email | contact@akyga.com |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 41233 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | Akyga Europe Sp. z o.o. |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | Wrocławska 1C |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 52-200 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Suchy Dwór |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | PL |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny telefon | +48713644644 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | contact@akyga.com |
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne

Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz Regulamin i Politykę prywatności.