
Zapisz się
do naszego newslettera
- 10zł rabatu na kolejne zakupy przy zakupie za min 100zł
- Otrzymuj ekskluzywne promocje
Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz Regulamin i Politykę prywatności.
Wyprzedaż laptopów Lenovo. Zapraszamy! Odrzuć
269,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.
Charakterystyka
Techniczne
Pozostałe parametry



| Waga | 0,07 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,5 × 11 × 13 cm |
| Informacje dodatkowe | ; 128 mm x 109 mm x 18 mm; Operating Temperatures: 0°C – 70°C; ; ; ; ; |
| Interfejs | SATA III (6 Gb/s) |
| Opis ogólny | SSD MSI SPATIUM S270 240GB SATA3 2.5" (500/400 MB/s) 3D NAND |
| Format dysku | 2,5 cala |
| Typ dysku | SSD |
| Prędkość odczytu (max) | 500.000 MB/s |
| Prędkość zapisu (max) | 400.000 MB/s |
| Typ kości pamięci | 3D NAND |
| TBW (ang. Total Bytes Written) | 110.000 |
| Wsparcie dla technologii TRIM | NIE |
| Wsparcie dla technologii S.M.A.R.T. | NIE |
| Cechy | 240GB;500/400 MB/s |
| Baza SCIP | Nie |
| Gwarancja producenta [mies.] | 60.000 |
| KWiU | ex 26.20.22.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | S78-440N070-P83 |
| Marka | MSI |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 25 |
| GPSR – Producent nazwa | Micro-Star Int'L Co., Ltd. |
| GPSR – Producent ulica | NO.69,LIDE ST.,ZHONEGHE DIST. |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 235 |
| GPSR – Producent miejscowość | New Taipei City |
| GPSR – Producent kraj | TW |
| GPSR – Producent telefon | 886930361931 |
| GPSR – Producent email | acs@msi.com |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 601233 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | MSI Computer Europe B.V. |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | Science Park 5706 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 5692ER |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Son Eindhoven |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | NL |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny telefon | +31-40-267-6100 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | GPSR@msi.com |
| Pojemność dysku | 240 GB |
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne

Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz Regulamin i Politykę prywatności.