
Zapisz się
do naszego newslettera
- 10zł rabatu na kolejne zakupy przy zakupie za min 100zł
- Otrzymuj ekskluzywne promocje
Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz Regulamin i Politykę prywatności.
Wyprzedaż laptopów Lenovo. Zapraszamy! Odrzuć
1323,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.
| Waga | 0,68 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3 × 10 × 15,5 cm |
| Cache | 256.000 MB |
| Interfejs | SATA III (6 Gb/s) |
| Opis ogólny | WD Red™ PRO WD6005FFBX 6TB 3,5" 7200 256MB SATA III NAS |
| Prędkość_obrotowa | 7200.000 obr/min |
| Rodzina dysków | WD Red Pro™ |
| Format dysku | 3,5 cala |
| Typ dysku | HDD |
| Prędkość obrotowa | 7200 obr/min |
| Cechy | 6 TB;256MB |
| Baza SCIP | Nie |
| Gwarancja producenta [mies.] | 60.000 |
| KWiU | ex 26.20.21.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | WD6005FFBX |
| Marka | Western Digital |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 41292 |
| GPSR – Producent nazwa | Western Digital Corporation |
| GPSR – Producent ulica | PO Box Address: BP 80006 |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 92135 |
| GPSR – Producent miejscowość | Issy les Moulineaux |
| GPSR – Producent kraj | FR |
| GPSR – Producent email | support@wdc.com |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 41292 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | Western Digital Corporation |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | PO Box Address: BP 80006 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 92135 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Issy les Moulineaux |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | FR |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | support@wdc.com |
| Typ złącza | 7-pin S-ATA |
| Pojemność dysku | 6 TB |
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne

Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz Regulamin i Politykę prywatności.