
Zapisz się
do naszego newslettera
- 10zł rabatu na kolejne zakupy przy zakupie za min 100zł
- Otrzymuj ekskluzywne promocje
Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz Regulamin i Politykę prywatności.
Wyprzedaż laptopów Lenovo. Zapraszamy! Odrzuć
52,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 18,5 × 2 × 11 cm |
| Hot Swap | Tak |
| Interfejs | M.2 SATA |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Opis ogólny | Obudowa Orico PWM2-BK-EP M.2 SATA USB-C czarna |
| Wykonanie | Aluminium, Tworzywo |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 150 x 35 x 12 |
| Rodzaj dysku | SSD M.2 SATA |
| Rodzaj kieszeni | Zewnętrzna |
| Cechy | port USB-C; 5 Gbps; kabel USB-A w zestawie |
| Baza SCIP | Nie |
| KWiU | 26.20.40.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | PWM2-BK-EP |
| Marka | ORICO |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 42393 |
| GPSR – Producent nazwa | Shenzhen ORICO Import & Export Trading Co., Ltd. |
| GPSR – Producent ulica | Jihua Street F19, 14A |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 518112 |
| GPSR – Producent miejscowość | Shenzhen |
| GPSR – Producent kraj | CN |
| GPSR – Producent email | supports@orico.com.cn |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 400185 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | KONSORCJUM FEN SP. Z O.O. |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | Czarnkowska 13 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 60-415 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Poznań (Poznań-Jeżyce) |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | PL |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | gpsr@fen.pl |
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne

Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz Regulamin i Politykę prywatności.