
Zapisz się
do naszego newslettera
- 10zł rabatu na kolejne zakupy przy zakupie za min 100zł
- Otrzymuj ekskluzywne promocje
Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz Regulamin i Politykę prywatności.
Wyprzedaż laptopów Lenovo. Zapraszamy! Odrzuć
21,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.
| Waga | 0,38 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15 × 3 × 13 cm |
| Funkcje dodatkowe | Poziomnica ułatwiająca montaż |
| Informacje dodatkowe | Standard VESA 75×75, 100×100; Niewielka odległość od ściany 18mm; Do monitorów do 69cm (27 cali) o maksymalnej wadze do 18kg; Waga 0,3kg |
| Kolor | Czarny |
| Opis ogólny | Uchwyt ścienny pojedynczy DIGITUS, 1xLCD, max. 27", max. 18kg, poziomnica |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 18 x 120 x 120 |
| Zawartość opakowania | Śruby do montażu monitora oraz instrukcja obsługi |
| Przeznaczenie | Uchwyt ścienny |
| Montaż VESA | 75 x 75; 100 x 100 |
| Maksymalne obciążenie (kg) | 18.000 |
| Maksymalna przekątna ekranu (cal) | 27.000 |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | NIE |
| KWiU | 31.01.11.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | DA-90303-1 |
| Marka | Digitus |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 209341 |
| GPSR – Producent nazwa | ASSMANN Electronic GmbH |
| GPSR – Producent ulica | Auf dem Schuffel 3 |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 58513 |
| GPSR – Producent miejscowość | Ludenscheid |
| GPSR – Producent kraj | DE |
| GPSR – Producent email | info@assmann.com |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 209341 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | ASSMANN Electronic GmbH |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | Auf dem Schuffel 3 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 58513 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Ludenscheid |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | DE |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | info@assmann.com |
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne

Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz Regulamin i Politykę prywatności.