
Zapisz się
do naszego newslettera
- 10zł rabatu na kolejne zakupy przy zakupie za min 100zł
- Otrzymuj ekskluzywne promocje
Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz Regulamin i Politykę prywatności.
Wyprzedaż laptopów Lenovo. Zapraszamy! Odrzuć
144,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.
| Waga | 4,55 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 × 72,5 × 6,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
| Kolor | Czarny |
| Opis ogólny | Uchwyt ścienny LCD/LED VESA 400×400 32-55" |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 238 x 431 x 757 |
| Zawartość opakowania | 1x uchwyt ścienny; 1x komplet śrub; 1x instrukcja |
| Przeznaczenie | TV LCD/LED; monitory |
| Montaż VESA | 100 x 100; 200 x 100; 200 x 200; 200 x 300; 200 x 400; 300 x 300; 300 x 400; 400 x 400 |
| Maksymalne obciążenie (kg) | 30.000 |
| Minimalna przekątna ekranu (cal) | 32.000 |
| Maksymalna przekątna ekranu (cal) | 55.000 |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | NIE |
| KWiU | 31.01.11.0 |
| Klasa Logistyczna | 1 |
| Symbol producenta | BP0048 |
| Marka | LogiLink |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 41037 |
| GPSR – Producent nazwa | 2direct GmbH |
| GPSR – Producent ulica | Langenstuck 5 |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 58579 |
| GPSR – Producent miejscowość | Schalksmuhle |
| GPSR – Producent kraj | DE |
| GPSR – Producent telefon | +49 2351 66887-0 |
| GPSR – Producent email | info@2direct.de |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 41037 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | 2direct GmbH |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | Langenstuck 5 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 58579 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Schalksmuhle |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | DE |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny telefon | +49 2351 66887-0 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | info@2direct.de |
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne

Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz Regulamin i Politykę prywatności.