
Zapisz się
do naszego newslettera
- 10zł rabatu na kolejne zakupy przy zakupie za min 100zł
- Otrzymuj ekskluzywne promocje
Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz Regulamin i Politykę prywatności.
Wyprzedaż laptopów Lenovo. Zapraszamy! Odrzuć
17,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.
Podkładka pod mysz dla graczy Esperanza FLAME.
Cechy produktu:

Wysokiej jakości, nowoczesna, trwała podkładka pod mysz przeznaczona dla graczy. Kompatybilna z myszkami laserowymi i optycznymi.odpowiednie ułożenie włókien w tkaninie zapewnia dużą szybkość ruchu oraz bardzo dobrą kontrolę nad myszką podczas grania. Spód podkładki wykonany jest z antypoślizgowej gumy zapobiegającej jej przemieszczaniu się.
| Waga | 0,38 kg |
|---|---|
| Wymiary | 39 × 8 × 8 cm |
| Informacje dodatkowe | |
| Kolor | Czarno-czerwony |
| Opis ogólny | Esperanza Podkładka Gaming pod Mysz EA146R Flame / wymiary 440x354x4mm |
| Baza SCIP | Nie |
| KWiU | 22.29.29.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | EA146R |
| Marka | Esperanza |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 206497 |
| GPSR – Producent nazwa | Esperanza Spółka Jawna Poterek |
| GPSR – Producent ulica | POZNAŃSKA 129/133 |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 05-850 |
| GPSR – Producent miejscowość | OŻARÓW MAZOWIECKI |
| GPSR – Producent kraj | PL |
| GPSR – Producent email | safety@esperanza.com.pl |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 206497 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | Esperanza Spółka Jawna Poterek |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | POZNAŃSKA 129/133 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 05-850 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | OŻARÓW MAZOWIECKI |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | PL |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | safety@esperanza.com.pl |
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne

Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz Regulamin i Politykę prywatności.