
Zapisz się
do naszego newslettera
- 10zł rabatu na kolejne zakupy przy zakupie za min 100zł
- Otrzymuj ekskluzywne promocje
Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz Regulamin i Politykę prywatności.
Wyprzedaż laptopów Lenovo. Zapraszamy! Odrzuć
113,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.
| Waga | 0,02 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 × 3 × 17 cm |
| Informacje dodatkowe | |
| Interfejs | DisplayPort – HDMI |
| Kolor | Czarno-szary |
| Opis ogólny | Kabel adapter DisplayPort,DP/M do HDMI A/F,4K/60 Hz |
| Przepustowość (Gb/s) | 18.000 |
| Długość kabla (m) | 0.150 |
| Ilość w opakowaniu | 1.000 szt. |
| Złącze 1 | DisplayPort 20-pin (męskie) |
| Złącze 2 | HDMI Typu A 19-pin (żeńskie) |
| Typ kabla / urządzenia | Kabel – adapter |
| Pozłacane styki | Tak |
| Cechy | 0,15m;czarno-szary |
| Baza SCIP | Nie |
| KWiU | 27.90.44.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | CDA0108 |
| Marka | LogiLink |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 41037 |
| GPSR – Producent nazwa | 2direct GmbH |
| GPSR – Producent ulica | Langenstuck 5 |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 58579 |
| GPSR – Producent miejscowość | Schalksmuhle |
| GPSR – Producent kraj | DE |
| GPSR – Producent telefon | +49 2351 66887-0 |
| GPSR – Producent email | info@2direct.de |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 41037 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | 2direct GmbH |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | Langenstuck 5 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 58579 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Schalksmuhle |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | DE |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny telefon | +49 2351 66887-0 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | info@2direct.de |
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne
Komputery stacjonarne

Zapisując się do newslettera akceptujesz nasz Regulamin i Politykę prywatności.