Producenci
Zwroty i reklamacje

Zwroty

Wszystkie produkty w naszym sklepie możesz zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania od nas przesyłki z zamówieniem. W tym celu pobierz poniższy Formularz odstąpienia od umowy sprzedaży na odległość, wydrukuj go, wypełnij i podpisz, a następnie wyślij na adres naszego sklepu sklep@lemonti.pl. Koniecznie, w ciągu 14 dni od zgłoszenia chęci zwrotu pocztą elektroniczną, odeślij na nasz adres zwracany produkt.

Lemonti
ul. Zielna 14
51-217 Pruszowice

Pieniądze zwrócimy ci w ciągu 14 dni od daty otrzymania zwracanego produktu. Pamiętaj, jeżeli produkt jest zniszczony, uszkodzony lub nosi ślady użytkowania, możemy zakwestionować zwrot.  

Formularz odstąpienia od umowy sprzedaży na odległość

 

Reklamacje

Jeżeli jakikolwiek z zamówionych w naszym sklepie produktów nie spełnia twoich oczekiwań, ponieważ jest wadliwy, uszkodzony, nie działa lub posiada inną wadę fizyczną lub prawną, możesz złożyć reklamację. W tym celu pobierz poniższy Formularz zgłoszenia reklamacji, wydrukuj go, wypełnij i podpisz, a następnie wyślij na adres naszego sklepu sklep@lemonti.pl. Pamiętaj, aby szczegółowo opisać wadę produktu i wypełnić wszystkie pola formularza. Pomoże to w nam w szybszym rozpatrzeniu twojej reklamacji.

Wadliwy towar wraz z kopią dowodu zakupu (paragonem lub fakturą) wyślij na nasz adres:

Lemonti
ul. Zielna 14
51-217 Pruszowice

My w ciągu 20 dni ustosunkujemy się do twojej reklamacji. Gwarancji nie podlegają wady bądź uszkodzenia wynikłe z niewłaściwego korzystania z produktu (np. wszelkie uszkodzenia mechaniczne).

Formularz zgłoszenia reklamacji

 

Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl