
Sign up
to our newsletter
- 10zl discount on subsequent purchases for a minimum purchase of 100zl
- Receive exclusive promotions
By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.
Sale of Lenovo laptops. Welcome! Dismiss
75,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.

Specyfikacja techniczna:
Informacje dodatkowe:





| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 10 × 8 cm |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz |
| Informacje dodatkowe | 2 anteny wewnętrzne; Windows 98SE/NT/2000/XP/Vista/7, MAC OS, NetWare, UNIX, Linux |
| Bezpieczeństwo | WEP 64 ; WEP 128 ; WEP 152 ; WPA ; WPA2 ; WPA2-PSK ; WPA-PSK |
| Opis ogólny | Wzmacniacz TP-Link TL-WA850RE 2,4GHz 300Mbps Repeater |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 300 Mbps (2,4 GHz) |
| Odpinana antena | Tak |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 110.0 x 65.8 x 75.2mm |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Repeater / Wzmacniacz sygnału |
| Tryb pracy | Range extender / Repeater / Wzmacniacz sygnału; Access Point / Punkt dostępowy |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami | IEEE 802.11g Połączenie bezprzewodowe do 54 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz; IEEE 802.11b Połączenie bezprzewodowe do 11 Mb/s, częstotliwość 2,4 GHz; IEEE 802.11n Połączenie bezprzewodowe (Wi-Fi 4) |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | WMM (Wi-Fi Multimedia); Filtrowanie adresów MAC; Możliwość wyłączenia rozgłaszania SSID; Izolacja AP; Statystyki transmisji bezprzewodowej |
| Porty wej/wyj | 1x 10M/100M RJ-45 |
| Moc wyjściowa | 20.000 dBm |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | NIE |
| KWiU | 26.30.23.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | TL-WA850RE |
| Marka | TP-Link Systems Inc. |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 40600 |
| GPSR – Producent nazwa | TP-Link Systems Inc. |
| GPSR – Producent ulica | 10 Mauchly, Irvine |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 92618 |
| GPSR – Producent miejscowość | California |
| GPSR – Producent kraj | US |
| GPSR – Producent email | certification@tp-link.com |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 40599 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | TP-Link Polska Sp. z o.o. |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | Ożarowska 40/42 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 05-850 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Duchnice |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | PL |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | sales.poland@tp-link.com |
Desktops
Desktops
Desktops
Desktops

By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.