
Sign up
to our newsletter
- 10zl discount on subsequent purchases for a minimum purchase of 100zl
- Receive exclusive promotions
By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.
Sale of Lenovo laptops. Welcome! Dismiss
248,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.

Wzmacniacz sieci TP-LINK RE450 pozwoli Ci rozszerzyć działającą już sieć bezprzewodową, przy zapewnieniu doskonałej wydajności łącza. Trzy, dwupasmowe anteny zewnętrzne zwiększą zasięg sieci oraz zapewnią jej stabilną pracę, a gigabitowy port Ethernet, zapewni dostęp do sieci bezprzewodowej, urządzeniom przewodowym takim jak: odtwarzacze Blu-ray czy konsole do gier.
Cechy produktu:


Wzmacniacz sieci TP-LINK RE450 to urządzenie, które umożliwia rozszerzenie istniejącej sieci bezprzewodowej, przy zapewnieniu doskonałej wydajności łącza. RE450 pracuje w dwóch pasmach sieci bezprzewodowej: 2,4 GHz oraz 5 GHz oraz korzysta ze standardu 802.11ac, dzięki czemu zapewnia nawet trzy razy większe prędkości niż urządzenia pracujące w standardzie 802.11n. Wzmacniacz wyposażono w gigabitowy port Ethernet, do któregi można podłączyć sieciowe urządzenie przewodowe tj.: konsole do gier, odtwarzacz DVD bądź Blu-ray. Dodatkowo, RE450 umożliwia nawiązanie stabilnego połączenia bezprzewodowego z każdym routerem bezprzewodowym. Trzy, dwupasmowe anteny zewnętrzne zwiększają zasięg sieci oraz zapewniają jej stabilną pracę, a tryb High Speed, dzięki wykorzystaniu jednego pasma do wysyłania danych, a drugiego do ich odbierania, pozwala na utworzenie pojedynczej, niezawodnej i przede wszystkim szybkiej sieci. Na dodatkowe wyposażenie składa się kabel RJ-45 oraz instrukcja szybkiej instalacji.


| Weight | 0,38 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 12,5 × 9 cm |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Informacje dodatkowe | |
| Bezpieczeństwo | WEP 64 ; WEP 128 ; WPA-PSK ; WPA2-PSK |
| Opis ogólny | Wzmacniacz TP-Link RE450 Repeater Wifi AC1750 DualBand 1xLAN |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 1750 Mbps = 450 Mbps (2,4 GHz) + 1300 Mbps (5 GHz) |
| Odpinana antena | Nie |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 76.4 x 163 x 66.5 |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Repeater / Wzmacniacz sygnału |
| Tryb pracy | Range extender / Repeater / Wzmacniacz sygnału |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami | |
| Ilość portów LAN | 1.000 |
| Antena | Zewnętrzna – 3 szt. |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | NIE |
| KWiU | 26.30.23.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | RE450 |
| Marka | TP-Link Systems Inc. |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 40600 |
| GPSR – Producent nazwa | TP-Link Systems Inc. |
| GPSR – Producent ulica | 10 Mauchly, Irvine |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 92618 |
| GPSR – Producent miejscowość | California |
| GPSR – Producent kraj | US |
| GPSR – Producent email | certification@tp-link.com |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 40599 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | TP-Link Polska Sp. z o.o. |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | Ożarowska 40/42 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 05-850 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Duchnice |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | PL |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | sales.poland@tp-link.com |
Desktops
Desktops
Desktops
Desktops

By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.