
Sign up
to our newsletter
- 10zl discount on subsequent purchases for a minimum purchase of 100zl
- Receive exclusive promotions
By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.
Sale of Lenovo laptops. Welcome! Dismiss
310,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.
Producent: TP-LINK

Wzmacniacz sieci bezprzewodowej TP-Link RE700X AX3000

Specyfikacja:
Obsługiwane protokoły i zgodność z normami:
Bezpieczeństwo:
Tryby pracy:
Access Point / Punkt dostępowy





| Weight | 0,43 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 12 cm |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Informacje dodatkowe | Przyciski: WPS, Reset; Pobór mocy: 11,2; EIRP: CE: 2,4 GHz |
| Bezpieczeństwo | WEP ; WPA ; WPA2 ; WPA3 |
| Opis ogólny | Wzmacniacz sygnału TP-Link RE700X 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Odpinana antena | Nie |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 78×36×149 mm |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Repeater / Wzmacniacz sygnału |
| Tryb pracy | Range extender / Repeater / Wzmacniacz sygnału; Access Point / Punkt dostępowy |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami | |
| Porty wej/wyj | 1x 10M/100M/1G RJ-45 |
| Port PoE | Nie |
| Moc wyjściowa | 11,2 |
| Ilość portów LAN | 1.000 |
| Ilość portów WAN | 0.000 |
| Ilość portów USB | 0.000 szt. |
| Antena | Wewnętrzna – 2 szt. |
| Cechy | 1Gb LAN |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | NIE |
| KWiU | 26.30.23.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | RE700X |
| Marka | TP-Link Systems Inc. |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 40600 |
| GPSR – Producent nazwa | TP-Link Systems Inc. |
| GPSR – Producent ulica | 10 Mauchly, Irvine |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 92618 |
| GPSR – Producent miejscowość | California |
| GPSR – Producent kraj | US |
| GPSR – Producent email | certification@tp-link.com |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 40599 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | TP-Link Polska Sp. z o.o. |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | Ożarowska 40/42 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 05-850 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Duchnice |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | PL |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | sales.poland@tp-link.com |
Desktops
Desktops
Desktops
Desktops

By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.