
Sign up
to our newsletter
- 10zl discount on subsequent purchases for a minimum purchase of 100zl
- Receive exclusive promotions
By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.
Sale of Lenovo laptops. Welcome! Dismiss
792,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.
| Weight | 1,14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25,5 × 26,5 × 7,5 cm |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz i 5 GHz |
| Informacje dodatkowe | |
| Bezpieczeństwo | OPEN ; WPA2-Personal/PSK ; WPA3-Personal/PSK |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 6000 Mbps = 1148 Mbps (2,4 GHz) + 4804 Mbps (5 GHz) |
| Waga netto (kg) | 707.000 |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 65 x 161,7 x 229 |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Router |
| Tryb pracy | Router / Bramka internetowa |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami | |
| Porty wej/wyj | 1x 100/1000/2500 Mb/s RJ-45 WAN; 1x 100/1000/2500 Mb/s RJ-45 LAN; 4x 100/1000 Mb/s RJ-45 LAN |
| Port PoE | Nie |
| Ilość portów LAN | 5.000 |
| Ilość portów WAN | 1.000 |
| Ilość portów USB | 0.000 szt. |
| Antena | Wewnętrzna – 4 szt. |
| Zysk anteny bezprzewodowej | 3,65 dBi (2,4GHz), 4,63 dBi (5GHz) |
| Cechy | AX6000;2,5Gb LAN/WAN |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | NIE |
| KWiU | 26.30.23.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | USGLITE60AX-EU0101F |
| Marka | ZYXEL |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 600479 |
| GPSR – Producent nazwa | Zyxel Communications Czech S.R.O. |
| GPSR – Producent ulica | MODRANSKA 621 |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 143 01 |
| GPSR – Producent miejscowość | PRAHA 4 |
| GPSR – Producent kraj | CZ |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 600479 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | Zyxel Communications Czech S.R.O. |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | MODRANSKA 621 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 143 01 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | PRAHA 4 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | CZ |
Desktops
Desktops
Desktops
Desktops

By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.