
Sign up
to our newsletter
- 10zl discount on subsequent purchases for a minimum purchase of 100zl
- Receive exclusive promotions
By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.
Sale of Lenovo laptops. Welcome! Dismiss
1394,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.
| Weight | 1,19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 5 × 20 cm |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz, 5 GHz i 6 GHz |
| Informacje dodatkowe | |
| Bezpieczeństwo | WPA-PSK ; WPA-Enterprise/ENT |
| Opis ogólny | Access Point UBIQUITI U6-ENTERPRISE-IW Wi-Fi 6E 4x1GbE 1×2,5GbE MU-MIMO OFD |
| Waga netto (kg) | 0.884 |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 33,8 x 159,7 x 156,7 |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Access Point / Punkt dostępowy |
| Tryb pracy | Access Point / Punkt dostępowy |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami | |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | Kształtowanie wiązki (Beamforming); QoS (Quality of Service); MU-MIMO; OFDMA |
| Porty wej/wyj | 1x 10M/100M/1G/2.5G RJ-45; 4x 10M/100M/1G RJ-45 |
| Port PoE | Tak |
| Ilość portów PoE | 1.000 |
| Moc wyjściowa | 2,4GHz 22 dBm; 5GHz 26 dBm; 6GHz 26 dBm |
| Ilość portów LAN | 5.000 |
| Antena | Wewnętrzna – 4 szt. |
| Zysk anteny bezprzewodowej | 4 dBi (2,4GHz), 5,8 dBi (5GHz), 5.8 dBi (6GHz) |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | NIE |
| KWiU | 26.30.23.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | U6-ENTERPRISE-IW |
| Marka | Ubiquiti Networks Inc |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 213308 |
| GPSR – Producent nazwa | Ubiquiti Networks sro |
| GPSR – Producent ulica | Plzenska 345/5 |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 150 00 |
| GPSR – Producent miejscowość | Praha |
| GPSR – Producent kraj | CZ |
| GPSR – Producent email | direct@ui.com |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 213308 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | Ubiquiti Networks sro |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | Plzenska 345/5 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 150 00 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Praha |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | CZ |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | direct@ui.com |
Desktops
Desktops
Desktops
Desktops

By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.