
Sign up
to our newsletter
- 10zl discount on subsequent purchases for a minimum purchase of 100zl
- Receive exclusive promotions
By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.
Sale of Lenovo laptops. Welcome! Dismiss
164,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.
Akcesoria w zestawie: EAP115, Zasilacz, Zestaw montażowy, Instrukcja instalacji


Proste centralne zarządzanie
Bez specjalistów. Monitoruj i zarządzaj setkami urządzeń EAP w jednej lokalizacji jednocześnie. W odróżnieniu od większości sterowników sprzętowych, oprogramowanie TP-LINK EAP Controller Software nie wymaga specjalnych umiejętności ani dodatkowych opłat.
Metoda ta wymaga od użytkownika wykonania odpowiednich działań (takich jak np. zatwierdzenie warunków użytkowania, podania kodu SMS lub zalogowanie się do systemu) w celu uzyskania dostępu do sieci. Działania te są następnie weryfikowane przez odpowieni serwer lub bazę danych przygotowaną przez administratora sieci.

Oszczędność czasu i miejsca
Omada EAP115 został zaprojektowany tak, aby instalacja na ścianie lub suficie była jak najłatwiejsza. Zasilanie PoE umożliwia szybki i wygodny montaż urządzenia bez wykorzystywania dodatkowych kabli. To dodatkowy problem którym nie musisz się martwić korzystając ze swojego scentralizowanego systemu.
Jedna sieć dla dużej ilości użytkowników
Urządzenia biznesowe Omada zostały zaprojektowane tak, aby sprostać dużej ilości użytkowników na dużych obszarach bez problemów które napotykają domowe routery, takich jak np. niestabilność.


| Weight | 0,8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 24 × 8 cm |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz |
| Informacje dodatkowe | |
| Bezpieczeństwo | WEP 64 ; WEP 128 ; WEP 152 ; WPA ; WPA2-Enterprise/ENT ; WPA-PSK ; WPA2-PSK |
| Opis ogólny | Access Point TP-Link EAP115 V4 N300 1xLAN PoE sufitowy |
| Prędkość transmisji | Wi-Fi: 300 Mbps (2,4 GHz) |
| Odpinana antena | Nie |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 189,4 x 172,3 x 29,5 |
| Rodzaj urządzenia bezprzewodowego | Access Point / Punkt dostępowy |
| Tryb pracy | Access Point / Punkt dostępowy |
| Obsługiwane protokoły / Zgodność z normami | |
| Dodatkowe funkcje urządzenia | |
| Porty wej/wyj | 1x 10M/100M RJ-45 |
| Moc wyjściowa | CE: |
| Ilość portów LAN | 1.000 |
| Antena | Wewnętrzna – 2 szt. |
| Zysk anteny bezprzewodowej | 4 dBi |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | NIE |
| KWiU | 26.30.23.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | EAP115 V4 |
| Marka | TP-Link Systems Inc. |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 40600 |
| GPSR – Producent nazwa | TP-Link Systems Inc. |
| GPSR – Producent ulica | 10 Mauchly, Irvine |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 92618 |
| GPSR – Producent miejscowość | California |
| GPSR – Producent kraj | US |
| GPSR – Producent email | certification@tp-link.com |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 40599 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | TP-Link Polska Sp. z o.o. |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | Ożarowska 40/42 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 05-850 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Duchnice |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | PL |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | sales.poland@tp-link.com |
Desktops
Desktops
Desktops
Desktops

By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.