
Sign up
to our newsletter
- 10zl discount on subsequent purchases for a minimum purchase of 100zl
- Receive exclusive promotions
By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.
Sale of Lenovo laptops. Welcome! Dismiss
467,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.
| Weight | 0,67 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 11 × 14 cm |
| Informacje dodatkowe | |
| Interfejs komunikacyjny | Fast Ethernet (RJ45) |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 95.000 stopni |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Opis ogólny | Kamera IP Dahua IPC-HDW2449TM-S-IL-0280B |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 122 x 122 x 99 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 52.000 stopni |
| Rozdzielczość natywna | 2688 x 1520 pikseli |
| Typ zasilania | PoE; DC 12V |
| Efektywna liczba pikseli [MPix] | 4 |
| Format kompresji | H.265+; H.265; H.264+; H.264; H.264H; H.264B; M-JPEG |
| Zasięg podczerwieni / podświetlenia | 30.000 m |
| Kąt widzenia diagonalny (D) | 114.000 stopni |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | NIE |
| KWiU | 26.70.13.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | IPC-HDW2449TM-S-IL-0280B |
| Marka | DAHUA |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 41290 |
| GPSR – Producent nazwa | ZHEJIANG DAHUA TECHNOLOGY CO.,LTD |
| GPSR – Producent ulica | No.1399, Binxing Road, Binjiang District |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 310053 |
| GPSR – Producent miejscowość | Hangzhou |
| GPSR – Producent kraj | CN |
| GPSR – Producent email | overseas@dahuatech.com |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 401868 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | DAHUA TECHNOLOGY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | Salsy 2 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 02-823 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Warszawa |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | PL |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | biuro.pl@dahuatech.com |
Desktops
Desktops
Desktops
Desktops

By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.