
Sign up
to our newsletter
- 10zl discount on subsequent purchases for a minimum purchase of 100zl
- Receive exclusive promotions
By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.
Sale of Lenovo laptops. Welcome! Dismiss
18,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.

Specyfikacja:





| Weight | 0,54 kg |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 15 × 4 cm |
| Informacje dodatkowe | |
| Kolor | Czarny |
| Opakowanie | BOX |
| Opis ogólny | Zestaw przewodowy klawiatura + mysz Titanum SALEM USB czarny |
| Ilość pokręteł | 1.000 |
| Ilość klawiszy multimedialnych | 0.000 |
| Podstawka pod nadgarstek | Nie |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | Wymiary klawiatury: 442 x 152 x 22mm |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 1.200 |
| Rozdzielczość maksymalna (dpi) | 1000.000 |
| Technologia czujnika myszy | Optyczna |
| Wykonanie / przeznaczenie | Standard |
| Touchpad | Nie |
| Ilość przycisków | 3.000 |
| Profil klawiatury | Standardowy |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | NIE |
| KWiU | 26.20.16.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | TK106 |
| Marka | Titanum |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 208560 |
| GPSR – Producent nazwa | EDC Poterek Sp. J. |
| GPSR – Producent ulica | POZNAŃSKA 129/133 |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 05-850 |
| GPSR – Producent miejscowość | OŻARÓW MAZOWIECKI |
| GPSR – Producent kraj | PL |
| GPSR – Producent telefon | 227213571 |
| GPSR – Producent email | safety@esperanza.com.pl |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 206497 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | Esperanza Spółka Jawna Poterek |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | POZNAŃSKA 129/133 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 05-850 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | OŻARÓW MAZOWIECKI |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | PL |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | safety@esperanza.com.pl |
| Typ złącza | USB 2.0 |
| Komunikacja | Przewodowa |
Desktops
Desktops
Desktops
Desktops

By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.