
Sign up
to our newsletter
- 10zl discount on subsequent purchases for a minimum purchase of 100zl
- Receive exclusive promotions
By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.
Sale of Lenovo laptops. Welcome! Dismiss
60,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.
Specyfikacja techniczna:


| Weight | 1,06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 57 × 5 × 22 cm |
| Ilość klawiszy | 104.000 |
| Informacje dodatkowe | podświetlany multimedialny zestaw dla graczy klawiatura + mysz USB; metalowa klawiatura w kolorze szary metal + mysz w tym samym kolorze |
| Kolor | Czarny |
| Opakowanie | BOX |
| Opis ogólny | Zestaw przewodowy klawiatura + mysz Rebeltec INTERCEPTOR Gaming USB szary |
| Rozdzielczości pośrednie (dpi) | 800 / 1200 / 1600 / 2400 |
| Ilość klawiszy multimedialnych | 12.000 |
| Podstawka pod nadgarstek | Nie |
| Typ klawiszy | Membrana |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Rozdzielczość maksymalna (dpi) | 2400.000 |
| Technologia czujnika myszy | Optyczna |
| Wykonanie / przeznaczenie | Standard |
| Touchpad | Nie |
| Profil klawiatury | Standardowy |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | NIE |
| KWiU | 26.20.16.0 |
| Klasa Logistyczna | 1 |
| Symbol producenta | RBLKLA00037 |
| Marka | Rebeltec |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 41176 |
| GPSR – Producent nazwa | Rebeltec Olszewski, Nowak, Węgrzyn sp.k. |
| GPSR – Producent ulica | ul. Rot. W. Pileckiego 130A/8 |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 02-781 |
| GPSR – Producent miejscowość | Warszawa |
| GPSR – Producent kraj | PL |
| GPSR – Producent email | m.olszewski@rebeltec.eu |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 41176 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | Rebeltec Olszewski, Nowak, Węgrzyn sp.k. |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | ul. Rot. W. Pileckiego 130A/8 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 02-781 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Warszawa |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | PL |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | m.olszewski@rebeltec.eu |
| Typ złącza | USB 2.0 |
| Komunikacja | Przewodowa |
Desktops
Desktops
Desktops
Desktops

By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.