
Sign up
to our newsletter
- 10zl discount on subsequent purchases for a minimum purchase of 100zl
- Receive exclusive promotions
By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.
Sale of Lenovo laptops. Welcome! Dismiss
143,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 54 × 16 × 4,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
| Kolor | Czarny |
| Opakowanie | BOX |
| Opis ogólny | Zestaw klawiatura + mysz Lenovo Essential Wireless Keyboard czarny |
| Ilość pokręteł | 1.000 |
| Podstawka pod nadgarstek | Nie |
| Wymiary zewnętrzne (mm) | Klawiatura: 424 x 155,5 x 20,5 mm; Mysz: 61,08 x 106 x 33 mm |
| Waga (g) | Klawiatura: 582,15; Mysz: 60 |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Rozdzielczość maksymalna (dpi) | 1200.000 |
| Technologia czujnika myszy | Laserowa |
| Wykonanie / przeznaczenie | Standard |
| Touchpad | Nie |
| Ilość przycisków | 5.000 |
| Baza SCIP | Nie |
| Gwarancja producenta [mies.] | 12.000 |
| Zawiera baterię / akumulator | TAK |
| KWiU | 26.20.16.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | 4X30M39497 |
| Marka | Lenovo |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 600669 |
| GPSR – Producent nazwa | Lenovo PC HK Limited |
| GPSR – Producent ulica | 23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 999077 |
| GPSR – Producent miejscowość | Island East, Hong Kong |
| GPSR – Producent kraj | HK |
| GPSR – Producent email | pcsupport.lenovo.com/contactus |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 42483 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | Lenovo (Slovakia) s.r.o. |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | Landererova 12 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 811 09 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Bratislava |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | SK |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | www.lenovo.com/sk/sk/contact |
| Typ złącza | USB |
| Komunikacja | Bezprzewodowa |
Desktops
Desktops
Desktops
Desktops

By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.