
Sign up
to our newsletter
- 10zl discount on subsequent purchases for a minimum purchase of 100zl
- Receive exclusive promotions
By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.
Sale of Lenovo laptops. Welcome! Dismiss
107,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.
| Weight | 0,85 kg |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 5 × 16 cm |
| Ilość klawiszy | 111.000 |
| Informacje dodatkowe | |
| Kolor | Czarny |
| Opakowanie | BOX |
| Opis ogólny | Zestaw bezprzewodowy Logitech MK270 |
| Ilość pokręteł | 1.000 |
| Podstawka pod nadgarstek | Nie |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 10.000 |
| Technologia czujnika myszy | Optyczna |
| Wykonanie / przeznaczenie | Standard |
| Ilość przycisków | 3.000 |
| Profil klawiatury | Standardowy |
| Baza SCIP | Nie |
| KWiU | 26.20.16.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | 920-004509 |
| Marka | Logitech |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 400224 |
| GPSR – Producent nazwa | Logitech Europe S.A. |
| GPSR – Producent ulica | EPFL – Quartier de l'Innovation Daniel Borel |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 1015 |
| GPSR – Producent miejscowość | Lausanne |
| GPSR – Producent kraj | CH |
| GPSR – Producent telefon | +41 0 21 863 55 11 |
| GPSR – Producent email | www.logitech.com/support/contact |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 42496 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | Logitech Europe S.A. |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | Catharijnesingel 47 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 3511GC |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Utrecht |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | NL |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny telefon | +41 0 21 863 55 11 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | www.logitech.com/support/contact |
| Typ złącza | USB; Wireless 2,4GHz |
| Komunikacja | Bezprzewodowa |
Desktops
Desktops
Desktops
Desktops

By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.