
Sign up
to our newsletter
- 10zl discount on subsequent purchases for a minimum purchase of 100zl
- Receive exclusive promotions
By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.
Sale of Lenovo laptops. Welcome! Dismiss
121,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.
| Weight | 0,82 kg |
|---|---|
| Dimensions | 53 × 15 × 5 cm |
| Informacje dodatkowe | Interfejs: radio 2.4GHz; Zasialnie: ; – baterie/akumulatory AA; – baterie/akumulatory AAA |
| Kolor | Czarny |
| Opakowanie | BOX |
| Opis ogólny | Zestaw bezprzewodowy klawiatura i mysz Dell KM3322W (580-AKFZ) czarny |
| Ilość pokręteł | 1.000 |
| Podstawka pod nadgarstek | Nie |
| Typ klawiszy | Membranowe |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Rozdzielczość maksymalna (dpi) | 1000.000 |
| Technologia czujnika myszy | Optyczna |
| Wykonanie / przeznaczenie | Standard |
| Touchpad | Nie |
| Ilość przycisków | 3.000 |
| Baza SCIP | Nie |
| KWiU | 26.20.16.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | 580-AKFZ |
| Marka | Dell |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 42529 |
| GPSR – Producent nazwa | Dell Regulatory Compliance |
| GPSR – Producent ulica | One Dell Way |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 78682 |
| GPSR – Producent miejscowość | TX Round Rock |
| GPSR – Producent kraj | US |
| GPSR – Producent telefon | +1 512 338 1551 |
| GPSR – Producent email | regulatory.compliance@dell.com |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 1518 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | Dell Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | Al.Jerozolimskie 123A |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 02-017 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Warszawa |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | PL |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny telefon | +1 512 338 1551 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | regulatory.compliance@dell.com |
| Typ złącza | Bluetooth |
| Komunikacja | Bezprzewodowa |
Desktops
Desktops
Desktops
Desktops

By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.