
Sign up
to our newsletter
- 10zl discount on subsequent purchases for a minimum purchase of 100zl
- Receive exclusive promotions
By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.
Sale of Lenovo laptops. Welcome! Dismiss
1790,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.
| Weight | 28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 54 × 62 cm |
| Głośność | 67.000 dB |
| Informacje dodatkowe | |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0 High-Speed; WiFi 802.11b/g/n; WiFi Direct |
| Opis ogólny | Urządzenie wielofunkcyjne Canon i-SENSYS MF667Cdw II 4 w 1 |
| Pamięć zainstalowana (MB) | 1024.000 |
| Waga netto (kg) | 20.800 |
| Czytnik kart | Nie |
| Typ drukarki | Laserowa kolorowa |
| Duplex | Tak |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne | |
| Rozdzielczość optyczna skanera – główna | 600 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera – dodatkowa | 600 dpi |
| Automatyczny podajnik dokumentów | TAK |
| Maksymalne zużycie energii | 980.000 W |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 451.000 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 413.000 |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 460.000 |
| Podstawowe funkcje | drukarka, kopiarka, skaner, fax |
| Rozdzielczość druku – główna | 1200 dpi |
| Rozdzielczość druku – dodatkowa | 1200 dpi |
| Prędkość drukowania mono (max) | 25.000 stron/min |
| Maksymalna gramatura papieru | 200.000 g/m2 |
| Liczba podajników papieru | 3.000 szt. |
| Pojemność zamontowanych podajników | 251.000 arkuszy |
| Druk bez marginesów | Nie |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Prędkość kopiowania mono (max) | 25.000 str/min |
| Zakres zmniejszenia | 25.000 % |
| Zakres powiększenia | 400.000 % |
| Telefon | Nie |
| Fax | Tak |
| Minimalna gramatura papieru | 60.000 g/m2 |
| Czas wydruku pierwszej strony | 10.900 s |
| Czas nagrzewania | 13.000 s |
| Interfejs sieciowy | Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mbps RJ-45 |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Technologia druku | Laserowa |
| Standardowe języki drukarki | UFRII, PCL 5c, PCL6, Adobe® PostScript |
| Obsługiwane formaty druku | A4; A5; B5; Legal; Letter; Executive; Statement; Officio; B-OFFICIO; M-OFFICIO; GLTR; GLGL; Foolscap; 16K; Koperta DL; Koperta COM10; Koperta C5; Koperta Monarch; Custom; A6 |
| Rodzina | i-SENSYS |
| Cechy | i-SENSYS MF664Cdw II;laser.kolor. |
| Baza SCIP | Nie |
| KWiU | 26.20.18.0 |
| Klasa Logistyczna | 1 |
| Symbol producenta | 6928C001AA |
| Marka | Canon |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 600005 |
| GPSR – Producent nazwa | Canon Electronic INC. |
| GPSR – Producent ulica | 1248, Shimokagemori, Chichibu-shi, |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 369189 |
| GPSR – Producent miejscowość | Saitama |
| GPSR – Producent kraj | JP |
| GPSR – Producent telefon | +81 494-23-3111 |
| GPSR – Producent email | en.canon-elec.co.jp/contact |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 42484 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | Canon EUROPA N.V. |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | Bovenkerkerweg 59 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 1185XB |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Amstelveen |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | NL |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny telefon | 31-20-535-8545 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | sekretariat@canon.pl |
Desktops
Desktops
Desktops
Desktops

By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.