
Sign up
to our newsletter
- 10zl discount on subsequent purchases for a minimum purchase of 100zl
- Receive exclusive promotions
By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.
Sale of Lenovo laptops. Welcome! Dismiss
422,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.
Canon Lide 400
2996C010
Najwyższej jakości skaner, umożliwiający szybszą pracę i skanowanie w wysokiej rozdzielczości oraz oszczędzanie miejsca, energii i czasu. Zaawansowana konstrukcja, niewielka, pionowa podstawa i jedno złącze USB Type-C z obsługą zasilania – idealne rozwiązanie do użytku w domu lub biurze. Ten szybki skaner o wyrafinowanej, stylowej konstrukcji umożliwia profesjonalne tworzenie wysokiej jakości kopii dowolnego dokumentu, zdjęcia lub książki.
Duża szybkość i wyraźne obrazy
Dzięki technologii LiDE firmy Canon możesz w wydajny sposób tworzyć wysokiej rozdzielczości (4800 × 4800 dpi) skany zdjęć i dokumentów w zaledwie 8 sekund.
Większa dokładność
Możesz tworzyć bardzo dokładnie odwzorowane skany za pomocą jednego przycisku. Dzięki pokrywie Z z podwójnymi zawiasami możesz też profesjonalnie skanować duże dokumenty o grubości do 21 mm.

| Weight | 2,33 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42,5 × 9,5 × 31,5 cm |
| Dołączone oprogramowanie | Scan Gear; Scan Utility dla systemu Windows |
| Informacje dodatkowe | |
| Interfejs komunikacyjny | USB 3.1 Type-C |
| Opis ogólny | Skaner Canon LiDE 400 |
| Waga netto (kg) | 1.700 |
| Typ skanera | Płaski |
| Rozdzielczość optyczna skanera – główna | 4800 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera – dodatkowa | 4800 dpi |
| Maksymalny obszar skanowania w pionie | 297.000 mm |
| Maksymalny obszar skanowania w poziomie | 216.000 mm |
| Skanowanie klisz | Nie |
| Przyciski szybkiego dostępu | 5.000 |
| Prędkość skanowania w trybie podglądu | 8.000 s |
| Automatyczny podajnik dokumentów | NIE |
| Maksymalne zużycie energii | 4.500 W |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 250.000 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 39.000 |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 365.000 |
| Kodowanie koloru | 48.000 bit |
| Baza SCIP | Nie |
| KWiU | 26.20.16.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | 2996C010AA |
| Marka | Canon |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 600005 |
| GPSR – Producent nazwa | Canon Electronic INC. |
| GPSR – Producent ulica | 1248, Shimokagemori, Chichibu-shi, |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 369189 |
| GPSR – Producent miejscowość | Saitama |
| GPSR – Producent kraj | JP |
| GPSR – Producent telefon | +81 494-23-3111 |
| GPSR – Producent email | en.canon-elec.co.jp/contact |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 42484 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | Canon EUROPA N.V. |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | Bovenkerkerweg 59 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 1185XB |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Amstelveen |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | NL |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny telefon | 31-20-535-8545 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | sekretariat@canon.pl |
Desktops
Desktops
Desktops
Desktops

By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.