
Sign up
to our newsletter
- 10zl discount on subsequent purchases for a minimum purchase of 100zl
- Receive exclusive promotions
By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.
Sale of Lenovo laptops. Welcome! Dismiss
18,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.
Rebeltec DIABLO to stylowa i nowoczesna mysz dla graczy wyposażona w 6 wygodnie rozmieszczonych przycisków, precyzyjny sensor optyczny o wysokiej rozdzielczości 2400 dpi oraz w czerwone podświetlenie.
Cechy produktu:

| Weight | 0,18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 5 cm |
| Ilość klawiszy | 2.000 |
| Informacje dodatkowe | podświetlenie w kolorze czerwonym, teflonowe ślizgacze |
| Kolor | Czarny |
| Opakowanie | BOX |
| Opis ogólny | Mysz przewodowa Rebeltec DIABLO optyczna Gaming USB czarna |
| Rozdzielczości pośrednie (dpi) | 800 / 1200 / 1600 / 2400 |
| Ilość pokręteł | 1.000 |
| Waga (g) | 125.000 |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 1.500 |
| Rozdzielczość maksymalna (dpi) | 2400.000 |
| Technologia czujnika myszy | Optyczna |
| Wykonanie / przeznaczenie | Dla graczy / Gaming |
| Cechy | Czarny;2400dpi |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | NIE |
| KWiU | 26.20.16.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | RBLMYS00030 |
| Marka | Rebeltec |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 41176 |
| GPSR – Producent nazwa | Rebeltec Olszewski, Nowak, Węgrzyn sp.k. |
| GPSR – Producent ulica | ul. Rot. W. Pileckiego 130A/8 |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 02-781 |
| GPSR – Producent miejscowość | Warszawa |
| GPSR – Producent kraj | PL |
| GPSR – Producent email | m.olszewski@rebeltec.eu |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 41176 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | Rebeltec Olszewski, Nowak, Węgrzyn sp.k. |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | ul. Rot. W. Pileckiego 130A/8 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 02-781 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Warszawa |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | PL |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | m.olszewski@rebeltec.eu |
| Typ złącza | USB 2.0 |
| Komunikacja | Przewodowa |
Desktops
Desktops
Desktops
Desktops

By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.