
Sign up
to our newsletter
- 10zl discount on subsequent purchases for a minimum purchase of 100zl
- Receive exclusive promotions
By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.
Sale of Lenovo laptops. Welcome! Dismiss
817,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.

Monitor ASUS ZenScreen MB16AHV posiada ekran o przekątnej 15.6 cali i rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Przenośna i ultrasmukła konstrukcja pozwala efektywnie pracować w każdych warunkach. Monitor posiada matową matrycę IPS z podświetleniem LED. Jasność ekranu wynosi 250 cd/m2, natomiast częstotliwość odświeżania obrazu to 60 Hz.



| Weight | 2,26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 11,5 × 30 cm |
| Czas reakcji matrycy | 5.000 ms |
| Informacje dodatkowe | HDCP 1.4, DisplayWidget, technologia Trace Free, 1/4" Tripod Socket; |
| Jasność matrycy | 250.000 cd/m2 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 60.000 |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.000 stopni |
| Kolor obudowy | Ciemnoszary (Dark grey) |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 |
| Normy spełniane przez monitor | Energy Star; TUV Low Blue Light |
| Opis ogólny | Monitor Asus 15,6" ZenScreen MB16AHV Portable Monitor MiniHDMI 2xUSB-C |
| Rodzina | ZenScreen |
| Wbudowany zasilacz | Nie |
| Wielkość plamki | 0.179 mm |
| Wyposażenie dodatkowe | Adapter MiniHDMI na HDMI, zasilacz, kabel USB-C, rękaw ZenScreen |
| Złącza zewn. | Mini HDMI; USB Type-C x2 |
| Pobór energii (podczas pracy) | 15.000 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.500 W |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.000 stopni |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 262 K |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | TAK |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | +15° / +35° |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kontrast statyczny | 800.000 :1 |
| Technologia podświetlania | LED |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 358 x 225 x 10 |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Waga z podstawą (kg) | 0.920 |
| Cechy | MB16AHV;IPS |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | NIE |
| KWiU | 26.20.17.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | MB16AHV |
| Marka | Asus |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 42489 |
| GPSR – Producent nazwa | ASUSTeK Computer Inc. |
| GPSR – Producent ulica | 1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 112 |
| GPSR – Producent miejscowość | Taipei City |
| GPSR – Producent kraj | TW |
| GPSR – Producent email | www.asus.com/support/product/contactus/services/questionform/ |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 40270 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | ASUS Computer GmbH |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | Harkortstr. 21-23 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 40880 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Ratingen |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | DE |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | www.asus.com/support/product/contactus/services/questionform/ |
| Przekątna ekranu | 15.600 cali |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
Desktops
Desktops
Desktops
Desktops

By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.