
Sign up
to our newsletter
- 10zl discount on subsequent purchases for a minimum purchase of 100zl
- Receive exclusive promotions
By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.
Sale of Lenovo laptops. Welcome! Dismiss
115,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.

Specyfikacja techniczna:

Informacje dodatkowe:

Głośnik Defender może odtwarzać muzykę za pomocą Bluetooth, AUX, Kartę MicroSD, portu USB. Dodatkowo gdy będziesz chciał skorzystać z radio bez problemu będziesz mógł posłuchać swojej ulubionej stacji.
Przenośny bezprzewodowy głośnik bluetooth jest wytrzymały i zbudowany z dobrej jakości materiałów, w połączeniu z wysokiej jakości dźwiękiem, może zapewnić świetną atmosferę na imprezie, siłowni, rybach, budowie, na dworze czy w zaciszu domowym lub przy oglądaniu filmu. Bateria zapewni możliwość długiej zabawy. Za pomocą specjalnego kontrolera możesz wystroić głośnik pod daną muzykę/film i wyregulować odpowiednią głośność.
Wbudowany tuner pozwala używać głośnika jako radio. Można słuchać ulubionej muzyki lub programu radiowego
Ochrona przed silnymi strumieniami wody. Woda kierowana na obudowę w postaci silnych strumieni z dowolnego kierunku nie powinna mieć szkodliwego wpływu.
Można odbierać połączenia i rozmawiać, nie dotykając telefonu. Wbudowany mikrofon pozwala na komunikowanie się przez głośnik – podobnie jak przez telefon w trybie głośnomówiącym

Q5 posiada dwa mocne głośniki szerokopasmowe, które pozwolą Ci usłyszeć i wydobyć głębie i moc z każdej muzyki stereo.
Głośnik bezprzewodowy został wykonany z bardzo solidnych materiałów aby zapewnić jakość i niezawodność użytkowania!
Na górze kolumny znajdziemy wygodną rączkę która zapewnia komfort podczas transportu kolumny w dowolne miejsce.
Bardzo dobre brzmienie sprawdza się zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, dzięki brzmieniu o czystych wysokich tonach, wyraźnych tonach średnich i głębokich basach.
Jeden głośnik to za mało? Połącz bezprzewodowo dwa identyczne głośniki imprezowe w trybie True Wireless Stereo (TWS).

| Weight | 1,01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 11 × 13 cm |
| Głośnik niskotonowy | Nie |
| Informacje dodatkowe | |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Liczba głośników | 2 |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 10.000 W |
| Opis ogólny | Głośnik Defender Q5 Bluetooth 20W BT/FM/TF/USB/AUX/TWS/LED/IPX5 |
| Waga netto (kg) | 0.820 |
| Wbudowany zasilacz | Nie |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 96x205x117 |
| Gniazda / komunikacja | Bluetooth 5.3 |
| Wyjście słuchawkowe | Nie |
| Długość kabla / Maksymalny zasięg (m) | 10.000 |
| Pasmo przenoszenia głośników | 20Hz – 20kHz |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | TAK |
| KWiU | 26.40.42.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | 65305 |
| Marka | Defender |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 41219 |
| GPSR – Producent nazwa | DEFENDER TECHNOLOGY OÜ |
| GPSR – Producent ulica | Betooni 11 |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 13816 |
| GPSR – Producent miejscowość | Tallinn |
| GPSR – Producent kraj | EE |
| GPSR – Producent email | info@defender-global.com |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 41219 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | DEFENDER TECHNOLOGY OÜ |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | Betooni 11 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 13816 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Tallinn |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | EE |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | info@defender-global.com |
Desktops
Desktops
Desktops
Desktops

By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.