
Sign up
to our newsletter
- 10zl discount on subsequent purchases for a minimum purchase of 100zl
- Receive exclusive promotions
By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.
Sale of Lenovo laptops. Welcome! Dismiss
51,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.

Techniczne
Fizyczne
Pozostałe parametry



| Weight | 0,69 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 13,5 × 13,5 cm |
| Głośnik niskotonowy | Nie |
| Informacje dodatkowe | Wbudowany akumulator 1500mAh (ładowany z micro USB); posiada wyłącznik; Tryby: bluetooth, radio, pendrive, karta microSD, AUX, Karaoke |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Liczba głośników | 2 |
| Opis ogólny | Głośnik sterowany za pomocą smartphona lub przycisków na górze głośnika |
| Wbudowany zasilacz | Nie |
| Gniazda / komunikacja | Micro USB; AUX; Bluetooth |
| Wyjście słuchawkowe | Nie |
| Moc głośnika centralnego (RMS) | 18.000 W |
| Pasmo przenoszenia głośników | 45Hz – 20kHz |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | TAK |
| KWiU | 26.40.42.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | RBLGLO00046 |
| Marka | Rebeltec |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 41176 |
| GPSR – Producent nazwa | Rebeltec Olszewski, Nowak, Węgrzyn sp.k. |
| GPSR – Producent ulica | ul. Rot. W. Pileckiego 130A/8 |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 02-781 |
| GPSR – Producent miejscowość | Warszawa |
| GPSR – Producent kraj | PL |
| GPSR – Producent email | m.olszewski@rebeltec.eu |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 41176 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | Rebeltec Olszewski, Nowak, Węgrzyn sp.k. |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | ul. Rot. W. Pileckiego 130A/8 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 02-781 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Warszawa |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | PL |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | m.olszewski@rebeltec.eu |
Desktops
Desktops
Desktops
Desktops

By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.