
Sign up
to our newsletter
- 10zl discount on subsequent purchases for a minimum purchase of 100zl
- Receive exclusive promotions
By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.
Sale of Lenovo laptops. Welcome! Dismiss
479,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.
Numer Katalogowy Produktu: MB_TRAJOY47345

Wyścigi samochodowe to Twój żywioł? Wczuj się w wyścig z kierownicą SimRacer i zostaw przeciwników w tyle. Wysokiej jakości kierownica SimRacer jest kompatybilna zarówno z konsolami PS3/PS4/Xbox One/Xbox360/Switch, jak i komputerami PC.•Kąty skrętu 270o.•8 analogowych przycisków akcji.•8 przycisków z funkcją relokacji.•3 poziomy regulacji czułości.Realizm w grzeKierownica działa niezwykle cicho i płynnie. Skrzynia biegów oraz osobny moduł z pedałem hamulca i gazu urealni Twoje centrum sterowania, umożliwiając szybką reakcję, przyspieszenie oraz wygodne hamowanie i zmianę biegów. Twoja jazda będzie tak dynamiczna, jakbyś siedział za kierownicą prawdziwego samochodu rajdowego. Kąty skrętu o 270 stopni pozwolą w pełni wczuć się w wyścig. Urządzenie można przymocować do podłoża za pomocą przyssawek, co zapewnia stabilność kierownicy podczas zaciętych wyścigów.Komfort i wytrzymałośćZbudowana z wysokiej jakości materiałów kierownica gamingowa Roadster jest urządzeniem niezawodnym i bardzo wytrzymałym. Przyciski odpowiadające za wykonywane manewry oraz 8-kierunkowy analogowy D-pad zostały wbudowane w kierownicę, aby dostęp do nich był szybki i wygodny.Pewny chwytCiesz się realistycznymi wrażeniami z gry i wygodą kierownicy wyścigowej. Pokrycie kierownicy perforowaną gumą sprawia, że urządzenie nie przesuwa się w dłoniach, kiedy pędzisz przez tor. Cztery wskaźniki LED umieszczone na kierownicy pomagają utrzymać kontrolę nad przyspieszaniem bez konieczności odrywania wzroku od toru.Specyfikacja:• Przycisk Home dla konsoli PS3 / PS4 / XBOX One;• Kompatybilność ze wszystkimi konsolami PS4 / PS3 / XBOX One, w tym w wersji amerykańskiej, japońskiej i europejskiej;• Cztery wskaźniki LED PS3• Obsługuje Windows 2000 / XP / VISTA / 7/10;• 8-kierunkowy analogowy D-pad z 4 przyciskami: góra, dół, lewo, prawo i cztery kąty 45 stopni;• 8 przycisków analogowych: X / 2A, 0 / 3 / B, ? / 4 / Y, ? Uwaga!









| Weight | 5,51 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 44 × 30,5 cm |
| Funkcje dodatkowe | |
| Ilość klawiszy | 12.000 |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Opakowanie | BOX |
| Opis ogólny | Kierownica Tracer SimRacer Manual Gearbox 6 in 1 PC/PS4/PS3/Xone/X360/Switc |
| Baza SCIP | Nie |
| Zawiera baterię / akumulator | NIE |
| KWiU | 26.20.16.0 |
| Klasa Logistyczna | 2 |
| Symbol producenta | TRAJOY47345 |
| Marka | Tracer |
| GPSR – Certyfikaty i deklaracje | CE |
| GPSR – ID producenta | 23687 |
| GPSR – Producent nazwa | Megabajt |
| GPSR – Producent ulica | Rydygiera 8 |
| GPSR – Producent kod pocztowy | 01-793 |
| GPSR – Producent miejscowość | Warszawa |
| GPSR – Producent kraj | PL |
| GPSR – Producent email | biuro@megabajt.com.pl |
| GPSR – ID podmiotu odpowiedzialnego | 1741 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny nazwa | Megabajt sp. z o.o. |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny ulica | RYDYGIERA 8 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy | 01-793 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny miejscowość | Warszawa |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny kraj | PL |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny telefon | 0226331199 |
| GPSR – Podmiot odpowiedzialny email | biuro@megabajt.com.pl |
| Typ złącza | PS3; PS4; XBOX ONE; USB |
Desktops
Desktops
Desktops
Desktops

By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.