
Sign up
to our newsletter
- 10zl discount on subsequent purchases for a minimum purchase of 100zl
- Receive exclusive promotions
By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.
Sale of Lenovo laptops. Welcome! Dismiss
150,00 zł
Dostępny. Wysyłka w 24h.
| Dimensions | 14 × 15 × 8,6 cm |
|---|---|
| Symbol producenta | PS-LTP-0550NHSANE-1 |
| Standard zasilacza | ATX |
| Maksymalna moc zasilacza | 550 W |
| Przeznaczenie zasilacza | Komputer stacjonarny |
| PFC | Aktywne |
| Średnica wentylatora | 120 mm |
| Złącza zasilacza | ATX 24-pin (20+4)- 1, PCI-E 8-pin (6+2)- 2, CPU 8-pin (4+4)- 1, SATA-4, Molex- 5 |
| Modularność | Nie |
| Certyfikat | brak |
| Sprawność | 85% |
| Zabezpieczenia | brak danych |
| Marka | Thermaltake |
Desktops
Desktops
Desktops
Desktops

By subscribing to the newsletter you accept our Regulations i Privacy Policy.